Staru belu si vyvratil. Ale nech sa paci - hod link na promiskuitu u heterosexualov a porovnaj ju s homosexualnou promiskuitou. Jaj, prepac, zabudol som, ze si usiel z boja...
Staru belu si vyvratil. Ale nech sa paci - hod link na promiskuitu u heterosexualov a porovnaj ju s homosexualnou promiskuitou. Jaj, prepac, zabudol som, ze si usiel z boja...
Ako teda vysvetlis mnohonasobne vyssi vyskyt infekccie HIV u homosexualov? Ze by na vine boli ich sexualne praktiky?
Znamena to, ze castejsie striedaju sexualnych partnerov.
http://americansfortruth.com/2006/09/2 8/prom…
Mozno tu je aj pricina toho, ze je medzi nimi podstatne vyssi vyskyt infekciou HIV.
Keby si sa Ty mal rozhodnut, ci dat dieta do rodiny, ktora sa asi rozpadne, alebo do rodiny, pri ktorej je nebezpecenstvo rozpadu nizsie - ako by si sa rozhodol?
Deti nie su majetkom statu, ani svojich biologickych rodicov, aby o nich rozhodovali ako chcu. Co sa tyka adopcie homosexualnymi parmi, treba brat do uvahy, ze homosexualne partnerstva sa podstatne castejsie rozpadaju, ako heterosexualne a ze medzi homosexualmi je ovela castejsi vyskyt smrtelnej choroby sposobenej HIV. Davat deti do takehoto prostredia by bolo prinajmensom nezodpovedne.
Cenim si to, mesi. A myslim, ze teraz bude najlepsi moment skoncit tuto debatu, ktora sa uz zacina zacyklovat.
S tymi surovinami mas pravdu, ale prave v pripade Ruska to nie je velmi vazna nevyhoda, pretoze Rusko ma obrovske surovinove bohatstva.
Tato diskusia sa zacala tym, ze som povedal, ze Ruska risa bola najvacsia na svete a taketo rise sa mierovymi prostriedkami nebuduju. Ty teraz trepes o vsetkom moznom, len nie ot tejto teme. Vyskieras sa a snazis sa urazat. To sa vzdy takto mizerne chovas, alebo mas dnes len slabsi den?
No a Ty este predtym, ako si napisal svoje "hluposti" si sa mal zamysliet. Ved to mas, clovece cele hore nohami. Slovenski robotnici, co pracuju v CR skutocne stratili pri devalvacii ceskej koruny. A tak isto by stratili zahranicni (slovenski aj ini) robotnici, co pracuju v Rusku pri devalvacii rubla. Mali by si vari Rusi kvoli tomu sklbat vlasy? Ked tych zahranicnych robotnikov pride do Ruska menej, aspon viac Rusov sa zamestna pri ich nahradzani. To Ti fakt nedoslo?
"Nabozenski nacisti" chcu, aby sa lud vyjadril. Co Ti na tom prekaza?
"Je přípustné zabíjet spravedlivé mezi národy"
Ozaj "spravodlivych"? Mne sa to zda zly preklad.
Myslis, ze ten policajt si jednoducho povedal: "Dnes odbachnem nejakeho nevinneho cernosskeho chlapca?"
Vdaka za otvorenie mysle. Teraz vidim, ze komunisti to robili dobre: ked posielali ludi do gulagov, alebo do Jachymova, tak vlastne zabezpecovali, ze tito vazni nebudu trpiet obezitou. Ked do nas hustili ateisticke debiliny, tak nam otvarali oci. A ked na hraniciach stavali mury a ukladali minove polia, tak zabezpecovali to, aby nasi jednoduchi ludia sedeli doma na zadku, tak ako sa to na poddanych patri. Fuj – hnus!
Ale zato citanie Tvojich prispevkov otvara oci – clovek by si totiz mohol mysliet, ze komunisti sa poucili a zmenili. Staru belu! Vsetko by ste robili rovnako a este by ste pritvrdili.
Neprecenujes sa nahodou? Nie si jediny, s kym diskutujem. A co pises su len Tvoje (pomylene) nazory. Nehodil si ani jeden link. Pokial ide o vas - komunistov, tak si pamatam, ze ste ludia "zvlastneho razenia". Myslim, ze to povedal Lenin... alebo Stalin? Skratka ste nieco viac, len mi povedz, preco teda ste vsade skoncili v troskach.
"Nesnazis sa ma presvedcit, pritom ja mam takych diskuterov rad."
Dost ma zranuje, ze ma nemas rad, ale couz...
Pokial ide o debatu, ja ponukam fakty. Ty ponukas nazory (pomylene).
"Bavit sa o obetiach je smiesne."
Iste... ak medzi nich nepatria clenovia Tvojej rodiny.
S vynimkou Polska, ktoremu ale Sovietsky zvaz este viac ubral na vychode, jedinou krajinou v Europe, ktora po 2. svetovej vojne zaberala cudzie uzemia, bol Sovietsky zvaz. A teraz Rusko.
Odporúčame