"Česi dali sudetským Nemcom všetko čo mohli dať "
To si odkial nabral taky nezmysel? Cesi sa vobec nechovali k sudetskym Nemcom spravodlivo. Napriklad 04.03.1919 ceskoslovenski vojaci strielali do nemeckych demonstrantov a zastrelili 54 z nich.
http://journals.cambridge.org/action/displa y…
Pravda, to bolo relativne skoro po vojne, ale v rokoch 1921 az 1930 (teda v case, ked Hitler sa este len driapal k moci) boli v Ceskoslovensku brutalne vytlacani zo statnych sluzieb Nemci a nahradzani Cechmi.
http://www.psp.cz/eknih/1935ns/ps/stenprot/1…
(Ak nechces citat cele, precitaj si 5. odstavec.)

