Chces povedat, ze Boh by si mal vziat vzor od Teba?
Tak si sa blysol a predviedol, ako dobre vies urazat a zhadzovat nazory druhych.
Keby stvoril vsetko dokonale, neexistovala by moznost vyberu.
Nikdy som na nikoho ako prvy nezautoocil. Ak ano, uved priklad a ospravedlnim sa.
Ozaj myslis, ze hlavnou ulohou Boha je dozerat na to, aby sa nikomu ani vlasok neskrivil?
"A človiečikovi stačí veriť v neho. Aj bez akýchkoľvek dôkazov..."
Hm, necital si clanok? Argumentoval som tam, ze vznik a vyvoj vesmiru jasne poukazuje na existnciu Stvoritela. Takze, cloviecik, stop wobbling a precitaj si ho este raz.
Kde som napisal, ze evolucia je iracionalna? Poprosim cituj ma.
Neviem preco by situacia pri rychlostiach blizkych rychlosti svetla mala byt povazovana za iracionalnu.
Vznikol asi pred 13,8 miliardami rokov.
http://en.wikipedia.org/wiki/Universe
Pre co si veci najskor neoveris? Toto je seriozny portal.
"pokiaľ nebude človek vedieť všetko. tak bude pre neho priestor a to nebude vedieť NIKDY."
Pozeraj, viem ze si to pisal neskoro vecer a bol si psychicky na dne... Takze skus to znovu, malo by to byt teraz zrozumitelnejsie.
Nedokazes reagovat na clanok, tak sa stale obuvas do Biblie. Skus sa odputat od svojich komplexov...
Odporúčame