Pokus o racionálny pohľad na Stvoriteľa
"Tí (ateisti) sa predsa vytvorili len preto, lebo nesúhlasia s tézou, že Boh – stvoriteľ existuje aj dnes."
Preco sa ateisti "vytvorili" by bolo na inu debatu. V inom diskusii som uz napisal, ze neviem, preco komunisti tak vytrvalo prenasledovali veriacich ludi. Co sa vsak tyka toho, ci Stvoritel existuje aj dnes - nuz kedze tu bol pred vznikom materialneho vesmiru, musi byt nehmotny a teda aj večný (od času nezavisly, keďže čas je tou dimenziou, v ktorej meriame zmeny materialnych objektov), cize aj dnes existujuci.