Nuz, mas divne predstavy o "jasnej odpovedi". Pytal som sa Ta: "Ako by si reagoval, keby si bol pritomny pri situacii, ked v Madarsku by nejaky ozran nadaval dvom madarskym Slovenkam za to, ze sa rozpravaju po slovensky?" Ty pises o hasicoch...
Co sa tyka druhej cast Tvojho prispevku, aj ta je popletena. Naznacujes, ze ked je pan Rusnak nablizku, radsej by nikto nemal hovorit po madarsky?

