" ak by sa (Slovensko) demokraticky, v referende, rozhodlo ukončiť svoje členstvo v NATO a EÚ a správať sa ako skutočne zvrchovaný, demokratický a právny štát", skoncili by sme tam, kde sme boli za meciarizmu, ked sme neboli ani v EU ani v NATO - vtedy zacal kvitnut korupcia, diva privatizacia, atd.
Tlaku bank a financnych kruhov moze odolat len zjednotena Europa, so silnou menou.

