Kde som tvrdil, ze to je "dokaz"? BTW Ty ktoru allernativu povazujes za pravdepodobnejsiu: "A." alebo "B."?
Kde som tvrdil, ze to je "dokaz"? BTW Ty ktoru allernativu povazujes za pravdepodobnejsiu: "A." alebo "B."?
Ked najdes tabulu a na nej napisany matematicky vzorec, povies:
A. Krieda sa nahodou na tabulu poukladala a vytvorila vzorec.
B. Vzorec napisal matematik.
A potom sa uz mozme bavit o tom, aky ten matematik bol.
A podobne je to s vesmirom, ibaze tam namiesto matematika bol Stvoritel. Alebo Ty by si povedal, ze sa krieda sama od seba ulozila na tabulu?
Ale staru belu „20 rokov po prevrate“. Konfederaciu politickych vaznov ustanovili uz v roku 1990.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Konfederace_po l…
A Ústav pamati naroda bol zalozeny pred viac ako desoatimi rokmi.
" je to len a len naša vina... A také to vyplakávanie o akejsi tajomnej Európe, ktorá nás gniavi, dusí, ničí, to už je iba ďalší prejav našej primitívnosti, slabosti."
Presne tak. Ale dobre padne poplakat si.
Len co sa vratime ku korune korupcia vymizne a vsetci budu čestni. Tak sa Ti to mari? Alebo ta koruna tak padne, ze nebude mat zmysel ju kradnut?
Ukludni sa a prestan urazat. Ak niekto "tvrdo pracuje" a nema ani na dovolenku na Slovensku, tak to o jeho schopnostiach velmi nesvedci. Alebo podla teba svedci? Co tie statisice Slovakov, ktore dovolenkuju od Turecka po Kapverdy? Co povies - nie su schopnejsi? (Zbohatlikov, ktori dovolenkuju na Maledivach, alebo v Karibiku tu nemusim spominat.)
Je to vyhodny termin a Putin ho sikovne vyuzil. Myslis, ze by sa mal chovat tazkopadne?
Kazdopadne to s nim zatrasie. Ale je to tvrdy chlapik - trochu si v kutiku poplace a potom sa zotavi.
"Lenže - dnes väčšina nemá ani na dovolenku na Slovensku."
Robil si nejaky prieskum? Alebo si cital nejaku studiu? Hod link. Alebo to hovoris podla seba? Tak sa trochu viac snaz, clovece a nechci, aby sme sa kvoli neschopakom vracali do komunistickych cias.
Co sa tyka tej TV teraz mas na vyber. A ak chces, tak si pozeraj tie brutalno socialisticke filmy. Ale nezahovaraj - ateisticku, marxisticku propagandu tlacili na ludi neprestajne. A zacinali od detstva - iskricky, pionieri, zvazaci - vsetko povinne.
Pokial ide o cestovanie, neklam - nie kazdy mohol cestovat. A potreboval si vycestovaciu dolozku, devizovy prislub a co ja viem co. Bez problemov asi cestovali ti, co podpisali nejaku spolupracu...
A povedz - teraz tu mozes na nasu vladu a na Ameriku nadavat kolko chces. Mohol si za socika nadavat na vladu CSSR a na Sovietsky zvaz?
Comu mozeme dakovat za dobru minulost? Slabej pamati!
Obzvlast sa mi pacio to "kulturne vyzitie" - skoro vzdy tam islo o komunisticku propagandu. Ta "lacna rekreacia" - len niekde v CSSR, alebo Bulharsku. Dnes nam je cely svet otvoreny. Zdravotnictvo na tej urovni, aka bola, by mohlo byt bezplatne aj teraz.
A pozri si toto:
Pretoze sme vyse 40 rokov budovali komunizmus a klanali sme sa jednemu imperatorovi na vychode.
BTW Teraz tu mozes kludne nadavat na Brusel. Co by sa Ti bolo stalo, keby za totaca nadaval na Moskvu?
Nie si trochu genocidalny? Alebo dokonca antisemitsky? (Aj Arabi su semiti.)
" Táto povinnosť pre spoločnosť vyplýva z kolektívnej zmluvy, ktorú podpísalo bývalé vedenie, a v ktorej je zakotvená povinnosť vyplatiť odmenu bez ohľadu na hospodársky výsledok"
Skoda takto vzniknuta podpisanim tej kolektivnej zmluvy by sa mala zosobnit clenom "byvaleho vedenia".
Neda sa nevsimnut si, ako dobre Chodorkovskij vyzera po 10 rokoch v gulagu. To za Stalina vedeli vaznov inak doriadit...
Necuduj sa pravdovi, cicero. Niektori ludia jednoducho nevedia pochopit, ze sa da zit aj bez kradnutia.
Uloha prezidenta v USA je este podstatne vacsia a jeho pozicia silnejsia. Povedal by si, ze v USA je komunizmus?
"Sme krištáľovo čistým vzorom pokojného súžitia..."
"Niekto múdrejší povedal, že byť Maďarom, to nie je národnosť, ale choroba."
Ale no tak - blysnes sa vzorom "suzitia" a hned na to urazas.
Odporúčame