Mas pravdu, eroosvelt! Malo to ostat ako zrucanina dalsich 70 rokov. Dokazovalo by to, ako si ctime nase dedicstvo. A bolo by to lepsie pre kazdeho - najma pre miestnych ludi: nebola by praca, takze by nemuseli pracovat. Mohli by sediet doma, brat porporu a bedakat a nadavat na zahranicnych investorov.


