Na co to poukazuje, ked Putina uz zacinaju kritizovat aj za boj proti korupcii?
Na co to poukazuje, ked Putina uz zacinaju kritizovat aj za boj proti korupcii?
"A to svojim mlčaním podporujeme."
Tak nemlcme! Ale nereagujme ako male dieta, ktore sa hadze o zem.
A potom co? Vybudujeme tu nove Svajciarsko, ako sa nam to skoro podarilo za Meciara?
Uz sme tu mali Europu rozdrobenu na rozhasterenych trpaslikov. Vlaastne taka bola v podstate vzdy, az do polovice minuleho storocia. Viedlo to k nekonecnym m vojnam a napokon to dlazdilo cestu ako nacizmu, tak bolsevvizmu. Ozaj toto chcete?
Si dobry Slovak, Gero. Myslis, ze by sme ich mali aj na hraniciach strielat, aby sa rychlejsie pohli?
Kde si vykupil tie cisla?
Pozri si tie spravne tu: http://www.pluska.sk/plus7dni/vsimli-sme-si/…
P ravda, je to z roku 2009, terajsi priemerna mesacna mzda na Slovensku je uz okolo 900 Eur.
Dalssia podpasovka od Grekov. Nasi dejatelia pocnuc panom Sulikom a konciac ashtoashom to budu tazko znasat.
"dnešný režim a môžete ho nazvať akokoľvek, napríklad demokraciou, je oveľa zvrátenejší, ako bol komunizmus"
Co sa Ti teraz stane, ked si toto tvrdila? Nic zleho.
Co by sa Ti asi tak bolo stalo, keby si za komunizmu tvrdila, ze komunizmus je ovela zvratenejsi, ako predchadzajuci kapitalizmus. Dopln to sama.
Prve mrazy povolili. Co robia druzice?
Mohol by si vysvetlit, ako ma Merkelova na vine to, ze "ma Francuzsko migrantov"?
"americke vydavky na "zbrojenie " su uzasne"
Amerika si to moze dovolit, pretoze moze tlacit USD neobmedzene, kedze to je najvacsia rezervna mena sveta.
Prave preto musime forsirovat Euro. (Nateraz Euro predstavuje okolo 20% svetovych devizovych rezerv.)
Mohla, ale hrozila humanitarna katastrofa a bolo treba urgentne nieco robit.Takze Nemecko pobralo tych, co nemali kam ist a teraz ich sortiruje. Tiez sa bude snazit pomoct riesit problemy v ich domovskej krajine.http://www.politico.eu/article/angela-merk el…
Podla mna spravny postup.
V case Merkelovej prejavu (koncom augusta 2015) boli uz v Europe statisice utecencov, ktori nemali kam ist. Napriklad v Madarsku ich bolo vyse 100 000. Nemecko ich potom prichylilo. Za to si vysluzilo nasu nenavist a Merkelovej doslova nevieme prist na meno...
Uviedol som jednu znamu firmu (ziadne "tie naj firmy"). Co sa tyka objektivity, ty mi nemas co vytykat - ty si prejavil ohromnu objektivitu, ked si pisal: "Len tak v závere, dostaneme z EU 3,5 ml eur v čistom zisku v eurofondoch, ale naše podniky západ zdividenduje v sume 7 ml. ročne." A o tom, ze tie firmy u nas platia zamestnancov, platia dane a aj investuju si ani necekol. Takze vcelku, daj sa vypchat.
Keby si aspon neskatulkoval ludi. Ja nezijem v Bratislave a nie som typicky praviciar - uz som volil aj Fica, hoci uz viac nebudem.
Pozrime si teda aspon jednu firmu – Volkswagen. Ten ma 10 800 zamestnancov.
http://sk.volkswagen.sk/sk/Podnik/C isla_a_fa…
Tito zarabaju v priemere 1750 € za mesiac
Za rok teda Volkswagen vyplati u nas na platoch asi 18 900 000€ x 12= 226 800 000 €.
Daň, ktoru zaplati u nas predstavuje 85 000 000€ za rok.
Spolu teda u nas necha za rok 311 milionov €.
Pritom zisk tejto firmy (ktory nemusi byt vzdy repatriovany , pretoze firma aj investuje) su asi 127,5 miliona €.
Ozaj si myslis, ze by nasa republika bola na tom lepsie bez tejto firmy?
„Len tak mimochodom, kedy sme sa dostali zo životnou úrovňou úroveň z roku 89?“
Asi pred deviatimi rokmi.
Reagoval som na Nobodyho.
Odporúčame