Mohol by si vysvetlit svoju poslednu vetu?
Mohol by si vysvetlit svoju poslednu vetu?
"naše podniky západ zdividenduje v sume 7 ml. ročne"
Podobne by si mohol napisat kolko miliard vyplati u nas "zapad" pracovnikom vo fabrikach, ktore vlastni.
Keby si Ty teraz napisal, ze chces zanik kapitalizmu, nestane sa Ti "ani makke F"".
Keby si za totaca napisal, ze chces zanik socializmu, skoncil by si v lochu. Tak ludia si zvykli hovorit, ze chcu "ozdravit" socializmus.
"A preto už väčšina ľudí socík nechce. "
Uz v prvych volbach po novembri, komunisti ziskali len 13,35% hlasov.
Ak vacsina ludi vlastne podporovala socialisticke zriadenie, ako sa daju vysvetlit mizerne vysledky komunistickej strany vo volbach po novembri 89?
Tie dlhy vznikli tak, ze Greci dlhodobo zili nad pomery (minali viac ako produkovali).
"podobne ako u nas o zacharnu krajin zrusenim EURA (jedine riesenie pre Grecko Taliansko ..... a v konecnom dosledku aj Francuzsko...)"
Ako by Grecko splatilo svoje dlhy devalvovanou drachmou?
Ked USA vratia Aljasku Rusom, tak by sa patrilo Rusom vratit tych 7,2 miliona dolarov, ktore za nu dostali. Pravda, zvysene o uroky, pri rozumnej urokovej sadzbe 10% p.a. Vychadza mi to na vyse 10 000 miliard USD. To by USA mohli na par rokov prestat tlacit svoje dolare a aj tak udrzovat svoju najsilnejsiu armadu na svete. Nasledoval by "the age of Aquarius", alebo celosvetovy krach...cert ho vie, co...
Ale aspon vsetci ti, co si poziciavaju peniaze, by sa mali zamysliet.
Podla Tvojho prispevku sudim, ze Ta to tiez vzalo...
Ten ksicht, co zamienal lieky by mal byt sudeny za pokus o vrazdu a za poskodenie zdravia (aj ak k tomu poskodeniu doslo v dosledku placebo efektu.)
"V kapitalizme sa majú podľa mňa tí ľudia dobre, ktorí majú dobré rodinné zázemie"
V socializme sa zas mali dobre ludia, ktori mali spravny povod a ktori sa vedeli pretvarovat.
A podla vsetkeho ani nevie poriadne fajcit.
Samozrejme, ze to nebolo v "svetovych mediach", ze by Merkelova pozvala "do Europy" "este dalsich". Miesto toho aby si to uzna,l sa ma snazis urazit (pises, ze som smiesny). Dufam, ze vsetci, ktori tuto diskusiu este sleduju si to dobre vsimnu.
Mohol by si hodit link s textom, kde Merkelova "pozyvala este dalsich"?
Ale, ako som vyssie napisal, v case Merkelovej prejavu ich uz v Europe boli statisice.
Odporúčame