""Kolko zlocinov sa dopustili imigranti v Gabcikove (uz sa ich tam nejaka tisicka premlela)"?
Poprosil by som vsetkych, ktori este sleduju ento dialog, aby si vsimli, ze JasomPeter nie je schopny dolozit svoje tvrdenie o zlocinoch imigrantov v Gabcikove "Boli toho plné správy."
Nuz nemoze, lebo imigranti sa v Gabcikove nedopustili ziadnych zlocinov.


