Milkovi sa páčiš akákoľvek, len nesmieš mať veľký zadok z vyvážania sa na aute, to by asi neprežil ...
Bruu odovzdaj odo mňa aspoň takto dvojnásobnú gratuláciu a pozdrav, určite je šťastný, že sa teším s ním, na mail by mi asi neodpísal, tak nech všetko dopadne dobre :)

