A komu mam
to podlozit?
To je tvoj nazor,
menej rozumny.
Mojko, takto to je:
flatulancia - nadmerný odchod črevných plynov, plynatosť, meteorizmus
flatulentia - flatulencia, plynatosť, nadmerný odchod črevných plynov,
meteorizmus, nadúvanie.
Mojko, tvoj obdiv a naklonnost k tym
"uchvatnym javom", sa javi ako tvoja
patologicka koprofilia. Noze sa este
nejako vytrapni, mojko.
Mojko ubohy, nemal by si pisat
pod vplyvom navykovych latok,
potom tu mas taku flatulanciu!
Skus sa zbavit toho bludu, ze si
niekto, co moze nieco davat, ty
si, mojko, len taky tarajko. Uz
si sa tu pechoril pod inym nickom,
tiez si nechapal co to je, tak ako
nechapes vyznam bezneho slova
meteorizmus. Ked detoxikujes,
vsimni si toto: "per os" a skus sa
aj zmienit o veci, o ktorej sa pise,
mojko!
Ked nevies, naco sa
sem miesas? Ja som
napisal to, co ja som
mal na mysli, mojko.
Mojko, robis sa tu zaujimavym, ale toje len taky vas opozicny meteorizmus per os. Ono je to takto:
Po vzniku SR bolo treba uskutočniť reformu verejnej správy a v súvislosti s buducim členstvom v EÚ taktiež decentralizáciou verejnej správy. V júli 1996 sa Slovensko administratívne rozdelilo na 8 krajov a 79 okresov. Nové rozdelenie bolo kritizované a tak v roku 1998 nová vláda začala presadzovať odlišnú decentralizáciu a reformu, ako aj územné usporiadanie. Ako splnomocnenec vlády pre reformu verejnej správy bol vymenovaný Viktor Nižňanský, ktorý vypracoval viacero projektov. Podľa neho sa mali nové kraje nazývať župami a rešpektovať historické hľadisko. Jeho návrh predpokladal 12 žúp. Politické strany však nedokázali prijať jeho víziu a ani sa dohodnúť na kompromise.
Napokon prekvapujúco zvíťazil v roku 2001 pôvodný model 8 krajov, ktoré sa nazvali „Vyššie územné celky“ – VÚC. V tom istom roku sa 2. decembra uskutočnili aj historicky prvé voľby do VÚC.
Opozicia spravila vsetko, aby co
najviac zmarila vysetrovanie!
Okamzite treba zavriet galkofona,
izolovat od informacii tarajka sdku
fedora a gorilu lipsucka!
Niznansko-kadehacky model sa
neosvedcil, od zaciatku bolo jasne,
ze sa to robi ucelovo, chceli tym
zmenit aj volebny system, to im
nevyslo. Z hladiska statne spravy
uplne stacia tri VUC, ako druhy
stupen rozhodovania a este by aj
BA mohla, ako hl. m. mat statut
VUC.
On nemohol byt obetou ludovych
sudov, ale pamatam na plamene
z jeho papule o nespravodlivosti a
nepravosti cs sudov! On tomu ani
nechce rozumiet. Cela opozicia
sa snazi zopakovat scenar z 1998
pri zosadeni lenona, ale ludia im
uz neveria!
Ano, si paranoik, ved som
ti to vyssie jasne, aj s Dg.,
napisal, ze nim si!
Pocuvaj, ty spuchnuta gorila dano l.,
ty tu verejne propagujes ludove sudy
a ludovych zalobcov, co ste vy tak
vehementne okakavali za odsudenie
zradcov z rokov 1950! No a jasne si
ukazal, ze taky prapravnik, ako ty,
je systemova chyba vzdelavania na
pravnickych fakultach v SR!
Pokracuje galkofonia,
ako vysita! Treba toho
galkofona zavriet!
Mna najvoac rozculuju tie
ludskopravne organizacie,
ktore by chceli o vsetkom
rozhodovat, ale neniest za
nic zodpovednost, jevreji!
A caj ku veceri si
precedim, napr.
cez skorodovane
platinove sitka!
To nebude, ale vy to
mate uz odpiskane,
mojko!
Hm, vy, pravicove grule,
ste nepoculi, ze futbal
piskaju zeny, ze zeny
dokonca hokej hraju na
ZOH, skandal, co!?
Vsetkych, co dosli do
styku s materialom v
rezime a nemaju na to
previerku, aby sa s nim
mohli oboznamit, treba
zatvorit, aj fedora!
Odporúčame