Jasne, ze si neobchodoval, ty si sa
len k nemu vlacil s bednou indulony,
aby si si mohol znizit adheziu.
Jasne, ze si neobchodoval, ty si sa
len k nemu vlacil s bednou indulony,
aby si si mohol znizit adheziu.
Uz som pisal, ze zastekanie
buratina na TB v Ta3 bolo a je
jasnym manevrom, ako zhodit
svoje chyby na pana M.M.!
Bezny sposob opozicnej zberby,
ze sasankovity zlodej vyrevuje,
chytte zlodeja!
Ten omodreny skrachovanec
je sice zahranicno-politicky
diletant, no ale na SVK je on
majster zlodej a gorila c.1!
Ti psickari ma uz strasne
irituju, stacilo sa pozriet na
zasnezene mestske parky,
same psie hovna a to aj tam,
kde su kose a sacky na ne!
No, ja si myslim, ze len
tebou citovany hrdy i. s
tym clankom suhlasi.
Hnusi sa mi pocuvat toho
naduteho lipsuca. Ved na
99 % ide o prepustenie z
basy tych, ktori boli dani
do vazby rychlokvasnymi
sefmi jarom s. a danom l.
Potrebovali vyvolat dojem,
ze nekompromisne biju tu
miestnu mafiu. Opak bol
a je pravdou, oni naschval
narobili humbuk okolo ich
zatvorenia, ale dokazny
stav vo veci nezabezpecili
tak, aby bol dovod vazby
nespochabnitelny tak, aby
ich mohli sudy odsudit!
Drabek, drabek, nie je pseudonym
petry prochazkovej? Styl a sposob
pisanie je taky, ako keby ho pisala
ona!
No vladol, vladol, ale v marci 2012
gorili menazment skoncil! No a uz
sa stahujes do ZOO, miesto tam
urcite najdes? Buratino a spol. sa
asi postahuje do NVU Leopoldov.
Buratino citi, ze bude
trestne stihany, tak v
Ta3 sa rozkokosil, no
a tu pouzil obezlicku:
"priamym konaním",
aby mal alibi. No a ako
dopadlo pechorenie sa
sas a buratina ked bola
prepustena zemkova?
To bolo revu, ze SMER
SD ju nezakonne kopol
do tej tucnej sediny!
Hm, to zastekanie buratina na TB
v Ta3 bolo jasnym manevrom, ako
zhodit svoje chyby na pana M.M.!
Bezny sposob opozicnej zberby.
Ti psickari ma uz strasne
irituju, stacilo sa pozriet na
zasnezene mestske parky,
same psie hovna a to aj tam,
kde su kose a sacky na ne!
Kamen, ty mojko, ved ty si sa
doposial, s tvojimi soudruhami
gorilami, neprebral z toho giga
volebneho prepadaku. Doposial
sa tocite, ako sysle na spagate!
Kamen, ty mojko, ved ty si sa
doposial, s tvojimi soudruhami
gorilami, neprebral z toho giga
volebneho prepadaku. Doposial
sa tocite, ako sysle na spagate!
No, paci sa mi ako tu
modri psickovia bresu
a karavana ide dalej!
To, ze pan prezident
vymenoval sudcov US,
aj ked on mal voci nim
osobne vyhrady, ale po
odbornej stranke ich on
vymenoval, znamena, ze
je spravodlivy demokrat.
To, ze ich v tomto spore,
kde ide o jeho osobu, on
namieta, ako zaujatych,
je opat demokraticke, on
vyuziva svoje pravo! Skarto
jasne vyuziva obstrukcie,
silne podobne mafianskym
obhajovacim sposobom!
Odporúčame