Hmm, proti skartovacovi je zaujaty
asi uz aj novy frantisek a cely svet!
Hmm, proti skartovacovi je zaujaty
asi uz aj novy frantisek a cely svet!
Uz som pisal, ze zvolenie shulika je vyborne,
bolo ho tam treba, aspon rychlo pochova sas,
a mano k. je spokojny. Pacilo sa mi, ked sa
spominala "nazorova platforma" a kraglovanie,
toto uz bol naznak nastupu polcasu rozpadu!
Podrzbalonko sa to snazil, ako to ma vo zvyku,
zlahcovat a uz sa dostavili prve vysledky. No a
zda sa, ze podrzbalonkovi nepomoze ani to, ze
ma najvacie:
Velkohubost opozicie o neoblomnej
sudrznosti a jednote skrachuje vzdy
pri ich pokusoch zvolit svojho clena.
Zaujimave, ako sa tito svatuskari
okamzite preroduju na podobu ich
sefa. Teraz budu vyrehotani.
Hehehe, najma ked sa ten slub
dava v kuchyni bytu mana k.pri
ranajkach a tym az 280 "volicom"
sa odkazueje: "Ja doufam, ze duveru
ve mne kladenou nesklamete!"
Pustil do gati, bubak, lebo
by nevedel svoje tvrdenia o
sponzoroch preukazat.
Nestras a ktory sudca
to povedal? Jaro je uz
desatrocia prokurator!
No a alojza buchara vraj zajala
policia!Ten vraj bol kortesovany
sas heroinom poliacikom a uz
ho to chytilo tak, ze sa z neho
stal lojzo buchar, mozno je to
len jarna depka, ale drogy su s...!
Vyboene, shulika bolo treba,
aspon rychlo pochova sas, a
co mano k. je spokojny? Bol
si, risko podrz, na ranajkach?
Paci sa mi, ked sa spomina
"nazorova platforma", je to uz
nastup polcasu rozpadu!
Treba lojta buchara zalovat za t.c.
Obmedzovanie osobnej slobody
podla § 183 ods.1, 2 TZ, lebo inym
bez opravnenia z osobitneho motivu,
ako verejny cinitel, branil uzivat ich
osobnu slobodu!
Lojzo buchar to s tym "hajenim" prehnal!
Podla mna spachal t.c. Obmedzovanie
osobnej slobody podla § 183 ods.1, 2 TZ
lebo inym bez opravnenia brani uzivat ich
osobnu slobodu z osobitneho motivu, ako
verejný činiteľ!
Praskol si ju, to je to.
Ty nemas preklepy,
ty pises s chybami,
napr. pred "ze" patri
ciarka a ine chyby.
Takto by si mal pisat:
Ale ja si niekedy rad precitam, co dokaze napisat niekto, kto sedel vo Federalnom zhromazdeni ...
Ano, myslel som, ze mi nestojite zato...vela ludi to pochopi, ti co nie, maju smolu a takych, ako ty potesi, ze nasli preklep B-)
A ona urcite nepise vulgarne "zvasty" a preto ju admin blokol :-)
Tak, tak, za, sme nikdy nestali,
my sme vzdy vpredu, zato ty
nam nestojis zato! Ked su to
"blaboly", tak ich necitaj, lebo
iba uplny nerozumne jedinec
kona to, co je proti jeho voli. No,
ona, na rozdiel od teba, nepise
vulgarne "zvasty"!
Lebo ste ju, modri
praskaci, bonzli!
No, asi pri jeho orientacii:
modry ateista, asi nie ;-)!
No, mojko, ked si uz taky vyprovokovany
a rozhodol si sa, ze si na mne zgustnes,
mal by si to spravit bezchybne! I ja som
omylny, nedoklepy a preklepy mi idu od
ruky. No, ale si riadne zapis za usi, ze ja
pisem spisovnou slovencinou a pouzivam
cisto slovenske slova a skratky. To, ze
pisem bez diakritiky, je zavinene profesnou
klavesnicou, ktora ma latinsku klaviaturu.
Ukaz mi skomolene slovo, ktore sa neda
vylustit. No, "s kludom a nedava dlzne", su
nespisovne vyrazy. Po slovensky je "pokojne"
a dlzne a makcene sa nedavaju, ale pisu!
Hm, takze uz si po ETC, no co,
musis sa z toho spamatat, no a
potom pochopis o com pisem.
Odporúčame