No, vyzera, ze si ateista, vdaka Bohu.
Inac by si negagalo toto: "vravím,Pane
Bože,toľké plusky?"
No, vyzera, ze si ateista, vdaka Bohu.
Inac by si negagalo toto: "vravím,Pane
Bože,toľké plusky?"
Pocuvaj, mojko, ked vies o
"obludnostiach", ktore mal
spachat, preco potom ty tu
obludne pachas trestny cin
"neoznamenie TC"??
Ja len dufam, ze tom bude poriadne
za tie jeho fabulacia a za aktivity na
predvolebnom cirkuse, po zasluhe aj
sudmi SR odmeneny na NEPO!
Ty nie si Slovak, ty nevymiznes,
ty si vecny, ako hlupost! Slovak
pise: "prispevky, vselijako". To,
ze nevies, co je interpunkcia, je
zrejme z toho, co si napisalo!
Takze nevies popisat, co
stvarali, tak to balastujes
kydom o vrateni sa.
Hm, zakrsok zo sme sa
tu produciruje, vsak!?
Je potrebne porozmyslat nad
legislativnou zmenou TZ. Je
prinajmensom zvlastne, ze v
TZ je § o hanobeni skupiny
alebo jednotlivca tym, ze verejne
ospravedlnuje ciny proti napr.
holokaustu, ale nie je nic na
ochranu pred verejnym hanobenim
SR a jej najvyssich predstavitelov!
Ottov slovnik naucny pise, ze
Slovensko sa malo vstupom
do spolocneho statu malo stat
ceskou koloniou. Cesi sa zzili
s uzemim SVK, nie vsak so
Slovakmi. So samozrejmostou
hovorili o ceskych Tatrach, ako
aj o ceskych penizech a ked
riadne nairitovali Slovakov, ktori
samozrejme protestovali, bez
pardonu ceski poôitici a akoze
intelektuali kvicali: "Ať si jdou!"
No vidis, aspon taku, ale
ty nemas ziadnu cenu, si
len to, co ostane po tych
"erteploch", po prechode
cez traviaci trakt!
No, ja som pisal o tom nasom
ffutbalovom "majstrovstve" tu:
Škrtel sa odpútal od Tittela. Štvrtý raz je futbalový kráľ
Zaujimave, ze tito zoldaci, ked hraju
na eropskej, alebo olympijskej urovni,
za muzstvo SR, hraju ako ponocni!
Plati to aj pre hokejovych zoldakov.
Fitfiritova 04.02.2013 22:59
Oprav si: "podrezavaju zily", inac
vsetko je tak, ako pises! Poliaci
su mor pre SVK.
Len uplne vymlety jedinec v slovach:
"vidiet, visiet a vitazstvo", napise po
"v" "y", takze nie, ja som ju nespravil
nikdy! Mojko, argumentoval som vec
hore, nemozem za to, ze ty tomu ani
za macny mak nerozumies.
No vidis, pises o diletantoch,
ale ten, co napise "vysiaca",
nie je diletant, ale ortodoxny,
nerozumny praviciar.
No vidis, a uz sa tu mykas,
ako sysel na spagate! US
SR vyriekol, ze prezident ma
pravo nemenovat skartovaca,
lebo jeho konanie bolo take,
ze by znizovalo vaznost vykonu
ustavnej funkcie do ktorej sa
tlaci, aj vaznost celej GP SR.
Tu nejde o trestnost.
Nevymenovat jozka skartovaca
za GP ustava prezidentovi tiez
dovoluje a ako vy tu okolo toho
kvicite, takze vasa demagogia!
Pocuvaj, modry timpan, treba
este lepsi dokaz vasej snahy
vsetko mystifikovat, ako si tu
hore predviedol, netreba!?
Vy, praviciarska zlezba, s velkou
oblubou pouzivate podradovaciu
spojku "keby". Neustale operujete
vyjadreniami neskutocnych alebo
neistych podmienok.
Odporúčame