Naznac aspon jeden
tvoj "fakt", to su skor
"faky"!
Naznac aspon jeden
tvoj "fakt", to su skor
"faky"!
tie kurzy štb ti prišli k duhu - ak nemáš nič k veci, tak prejdi na osobné urážky...
aspoň vieme, s kým máme do činenia
Co sa tu mykas ako sysel
na spagate? Kradli zlepenci
ako skreckovia? Kradli! No
a nedodrziavas vas manual,
pouzil si uz skoro vsetky
predpisane nezmysly, ale
nespomol si slovo"sudruh"!
Zda sa, ze tu uz
nejde o kavove
lyzicky, ktore si
zrataval miklos!
Ja mam nesmiernu radost z vasej, zlepencovej, bezmocnosti.
Neuveritelne vas to rozhodilo, ze ste klesli na dno zvolitelnosti.
Konecne je tu moznost, ze vacsina moze skutocne vladbut a
bez zlepeneckych podvodov a kradezi!
Tak to potom, podla
pravopisu, pisal sam
jazykovedec hlina.
To bolo v septembri 2010 kydov:
„Taký drahý koberec, ako mal
minister v pracovni, by mohol,
ľudovo povedané, lietať,“
Vidis a uz je to tu:
"nech s zasmejem",
tak teraz sa rehocu
vsetci, ty "klude"!
Inac slovo "klud" je
nespisovny tvar, pise
sa: "pokoj".Len tak
letmo, napisal si 14
slov a z toho si spravil
dve hrube chyby!
Hmm, takze ked si toto:
"Predseda výboru a starosta považujú
týmto celú záležitosť za vyriešenú a
uzavretú" desifrujeme, vychadza, ze
obaja zucastneni maju maslo na hlave
a zbytocne otravovali slovensky narod!
Obaja, co si tu
"knuhu" kupia,
budu sklamani
bezobsaznostou!
Nevies citat, pozeral
som tych, co pises a
nic!
Neboj sa nic, len pan
R. FICO si potreboval
zistit, ze do akej miery
je pravica neschopna,
kto je ochotny aj nieco
rozumne navrhnut. No
a teraz sa to zacne!
No ved som pozeral
toho vygulenca pala
aj toho figela a nic,
celkom nic nepipli!
Ved som ti jasne napisal,
ze taka praca neprekaza
nikomu, netreba repete!
Odporúčame