Suhlasim v plnej miere!
Pozri sem:
NATO predĺžilo misiu v Líbyi o ďalšie tri mesiace
SITA | 1. júna 2011 13:56
Spojenci z NATO sa dohodli na predĺžení misie v Líbyi o ďalších 90 dní, čo znamená do konca septembra.
Rozhodnutie aliancie má byť podľa neho jednoznačným odkazom pre režim Muammara Kaddáfího, že medzinárodné spoločenstvo je odhodlané pokračovať v ochrane líbyjských civilistov v súlade s mandátom OSN.
Predĺženie misie je platné od 27. júna. Operácia NATO na ochranu civilistov v Líbyi sa začala 19. marca na základe rezolúcie schválenej Bezpečnostnou radou OSN.
Tento zlodejsky koalicny zlepenec
ma slepe usi a hluche oci len voci
voci svojim stranikom-mecenasom.
Ty nechapes vyznam clenenie mien. Skus toto:
Členenie mien z hľadiska medzinárodnej likvidity
Meny súčasného obdobia z hľadiska mezinárodnej likvidity možno rozdeliť do týchto kategórií:
1. meny voľne vymeniteľné (konvertibilné)
2. meny prevoditeľné (transferabilné)
3. meny zúčtovacie (clearingové
Presne tak, nielen testuje ale
usa aj € sabotuje zo strachu,
ze sa € stane prevoditelnou
svetovou menou.
Ja sa nepletiem, zamotavanie, intrigy a klamstva
su vasa, modroluzacka, zaleziutost!
Clovek, ktory klame a v zamestnani
je nezodpovedny - straca dolezite
oznamenia a dokumenty o nich, nemoze
byt GP!
Ten sa tak strasne
podoba na Spejbla!
Jaj to v zadymovani maju cigani
ozrutnu prax a ten zakrsnuty ex
nie je ziadnou vynimkou! Len mi
napada, co zhulikovcom ti sdku
dsaci nedovolili ukradnut, ked
podrz risko tak trucuje!?
Tato podpriemerka. okrem
vymeny svojich "konakov"
v hube za porcelanky, nic
uzitocne nespravila!
A co, ti tvoji vlci, chudaci,
pohrebne venceky viju?
Jaj ten modry stoplik sa nadrapoval
ako zaba na pazderi a tie hlupe kydy
vo vseobecnej rovine. No co, insitny
minister zahranicia sa robi diplomatom,
cigansky zakrsok! Tak co miky, ako
dalej s eurovalom? A vuvuzela ty co,
krivila si tam pysky o nicom!
Zlepena zlezba chce pana FICA vtiahnut do jej problemu,
potom zahlasuje cely zlepenec a budu si zo SMERU SD
robit zarty, ak nezahlasuje cely zlepenec ani SMER SD,
bude za neprijatie vinny SMER SD, to je intriga zlepenca!
Figeľ nemá problém zoči - voči s kýmkoľvek rozprávať,
tak preco neodpoveda na otazky o vrateni ukradnuteho
bytu?
Zlepena zlezba chce pana FICA vtiahnut do jej problemu,
potom zahlasuje cely zlepenec a budu si zo SMERU SD
robit zarty, ak nezahlasuje cely zlepenec ani SMER SD,
bude za neprijatie vinny SMER SD, to je intriga zlepenca!
Vuvuzela papagajujes! Opakujes
bonmoty cigancika zo Spisskej,
ze "neziada sa mi...!"
Odporúčame