1
Hlina az prilis moderuje
veci, ktore prisluchaju
samo a statej sprave!
Bencic a kde ste vsetci boli
od prijimaciek (2.6. 2010)??
Oni sa neprizerali, oni v ramci moznosti a s ohladom na okolnosti aj zareagovali!
Ved sa potom prestali bit! Kedze mali miestnu a osobnu znalost, nepotrebovali
vykonat perlustraciu osob. Je smutne, ze inspekcie konaju na popud TV bulvaru
a nepreveruju okolnosti objektivne, ale na zaklade halo efektu. Ty, aj ten ozembuch
dole, pisete svoje subjektivne hluposti. Vysielacky maju, ale naco im bola pomoc,
ked incident skoncil a pachatelia boli jasni? Predpokladam, ze ti policajti budu aj
nadalej pracovat v PZ.
Treba sediet na zemi! Posudzovanie
trestnej zodpovednosti nechajme na
pripadny sud. Ja si myslim, ze ti az
dvaja hliadkari konali spravne! Co by
sa stalo, keby zakrok nediviedli do
uspesneho konca? Zbili by ich, ci by
im pobrali zbrane? Ved ked ich oni
poznali, mozu ich pohodlne stihat a
tym, ze nerobili zbytocny rozruch,
zabranili dalsiemu utoku na toho, co
asi vyvolal bitku!
Vymalovane, pravica! Zato
ste tak pistali v NR SR, ze
uz boli vysledky prieskumu.
Osusky je osol, ked menit,
tak Trestny zakon. Opat sa
pretriasa "ochrana" jevrejov.
Uz to vyplakavanie jednej z
ras zacina byt pre tu rasu z
ktorej vo vojne padlo najviac
prislusnikov, otravne. Zda sa,
ze ludia zacinaju byt na take
kydy, v dobe ked nas zdieraju
z koze, alergicki. Takze to su
skor kontraprodiktivne navrhy
skupinky jevrejskych rojkov.
Statskripel vyzradil sluzobne
tajomstvo o pocte vojakov. Uz
to raz bolo: Ja gavaril galka,
net valka!
Eeej, ale by sa ti zislo
po tej prasine plesatej!
http://img.cas.sk/img/10/gallery/913518_photoshop- fotosop.jpg
treba vynechane madzery odstranit.
No, keby som uz nezazil adminov
gulag, ja by som teba tiez poslal!
Hehe, podpriemerka tejto krajiny
sa asi na pohode zhulila, ked jej
teraz zapol mnacko. Ale tam je
aj formulka o poistke proti chuti
a to: Pozor buchar!
Hmm, spisiak bude musiet
preskolit strelbu z RPG 7!
Toto je na grcanie, to
sa uz neda ani citat,
co tato verbez tara!
No, telerano na markize so stevkom,
jankou a jej psikmi, lenkou, romanom
a ich infantilnym nespisovnym taranim
tiez nie je ziadne vitazstvo.
Odporúčame