Figel klame a podvadza, ostatne
ako cele kdh a zlepeny vladny
lunapark! Nedal nikomu nic, inac
by bez problemov povedal komu
byt daroval!
Figel klame a podvadza, ostatne
ako cele kdh a zlepeny vladny
lunapark! Nedal nikomu nic, inac
by bez problemov povedal komu
byt daroval!
Tak si tam rovnako zite, nam
na SVK dajte pokoj! A tebe
nieco napovedat sa neoplati,
turul nerozumie!
A co, nas nizky, maly, insitny diplomat
dzurindiko, nic nevytkne tym turulom?
Tito blazni zredukuju SVK tak,
ze posledny bude hasit svetlo
1.1.2012.
Tato zlepena holota nas
svojou neukojenou tuzbou
dokradnut, co sa da, hodi
do zatratenia a biedy!
Ej ale sa ti jevreji
silno pustili do €!
Najviac na tento zlepeny
vladny lunapark doplaca
bezny obcan!
Noo, aj sa som nanho zabudol, na gasparka galka!
Presne taaak, osem rokov tu bola
byvala chamrad na cele s romale
dzurindiko a teraz to vzala madam
transparentovicova s chamradou!
Cim toto porusilo kodex?
Pozri sem:
NATO predĺžilo misiu v Líbyi o ďalšie tri mesiace
SITA | 1. júna 2011 13:56
Spojenci z NATO sa dohodli na predĺžení misie v Líbyi o ďalších 90 dní, čo znamená do konca septembra.
Rozhodnutie aliancie má byť podľa neho jednoznačným odkazom pre režim Muammara Kaddáfího, že medzinárodné spoločenstvo je odhodlané pokračovať v ochrane líbyjských civilistov v súlade s mandátom OSN.
Predĺženie misie je platné od 27. júna. Operácia NATO na ochranu civilistov v Líbyi sa začala 19. marca na základe rezolúcie schválenej Bezpečnostnou radou OSN.
Ved zato som tu upozurnil
galka, aby sme sa "zapojili"
aspon do trhania koristi!
Agenti cia a poskokovia z nato
uz spravia z Libye tazisko ropy
za vatikansku menu!
Vidis synku, tie odstavajuce usi
ti pomohli, ze si pocul: "ze F..."
Dubcek bol agent KGB, ktory
mal za ulohu riadene odstranit
kult osobnosti a jeho posledneho
reprezentanta v CSR Tona N., co
sa mu aj podarilo, ale potom ho
sprznili ceski kontra revolucionari
riadeni CIA a MI6, ale ku ociste
KSC aj KSS doslo. No a Sani baci
mal az do 1989 bezpecnu ochranu
KGB. Potom ho zlikvidovala FBIS
so Zurekom. To je vsetko, ziaden
lider to nebol!
Odporúčame