Takych ako si ty, ani
SMER-SD nepotrebuje.
Takych ako si ty, ani
SMER-SD nepotrebuje.
Nie, vas treba nechat sa
riadne v tej vasej laxirke
vykupat!
Oni uz nemaju co, okrem
ubohosti ukazovat, cvarga!
Ten si musi vidiet cely
ten buratinovsky rypak!
Buratino, ved ty si unikat,
ale svetovy, taky velky!
Cely zlepeny lunaparl drmoli o tom,
ze s FICOM nie, ze maju najlepsiu
vladu a koaliciu a teraz ked je treba
smrtelne vazne rozhodnut vajataju a
prosia opozicneho pana FICA aby
za nich vydrapil horici zemiak sas!?
Zhulici by potom jasali, ako vyhrali,
takze traktorovu kluku!
BRATISLAVA. Pripomienkovanie návrhu
na zvýšenie cien cestovného v železničnej
doprave je ukončené. Je tak reálne, že
cestovanie vlakom zdražie od novembra
tohto roka, a to v priemere o 10 %.
Aj za toto musia zlepenci padnut!
No, hlina asi nema ani v pate
pomahat! On je taky narcis a
vyraba divadielko o tom, ze sa
sama samosprava nedokate
vysporiadat s problemom. On
je jeden z clankov koplexu na
likvidovanie samospravy danom.
No, neviem, ja nie som
priatelka a uz vobec nie
tvoja! V 1989 som mal
12 rokov, ale co to si uz
tiez pamatam a najme
som sa studovanim na
1.LF KU Praha celkom
dost naucil. Aj to, ze v
obdobi hesla: "Proketari..."
bola asi desatinova t.c.
proti dnesku, stavali sa
rodinne domy, mlieko 2.-
Kcs, ziadne platenie za
skoly...!
Nie som velkym obdivovatelom
sucheho, on sa dost vyhranoval
voci rozdeleniu a SR. Aj na jeho
oslave 80. v ct nebol ziaden S!
Udivilo ma, ze nemal tam lasicu
ani STEPKU!
No, tento zlepenec uz
nacisto dokragluje SR,
berme lopaty a po nich!
Ale ved jaro na Ta3
nedavno smolil, ze
za pomoci nalepok
"pomahat a chranit"
mafiu uz rozlozili!
Tak ako transparentna klamarka,
vyvodis voci sebe dosledky za to
zavadzanie o dohodach!?
Hm, transparentovna asi pojde na
to zasadanie o EU vale so svojim
"navrhom" odeta v riedke zrebne
vrece; na jednej nohe bude mat pancuchu,
na druhej naboso topanku, a pojde o 6.45
hod. medzi dnom a nocou, sadlne na capa
a napoly pesi, napoly jazdecky sa dostavi
do Bruselu!
Tak ako transparentna klamarka,
vyvodis voci sebe dosledky za to
zavadzanie i dohodach!?
A teraz daj tu o tom
naparovacom mope,
alebo kosmodisku!
Ocakavam, ze ketasnik
tam nainstaluje nieco tak
vzdelane a odborne, ako
je on alebo nicholsonova!
Aj by som ti nieco napisal,
som len par hodin vonku z
adminovho gulagu a este
sa mi spat nechce.
Odporúčame