No, konecne zistujete, ze
ste s STV nic nespravili,
zlodeji!? Do hrobu vam pomaha
aj taky hrib a svieti vam ku
tomu lampou! Je to o nicom!
No, konecne zistujete, ze
ste s STV nic nespravili,
zlodeji!? Do hrobu vam pomaha
aj taky hrib a svieti vam ku
tomu lampou! Je to o nicom!
Ja som realista, a co ty? Pamatas
kto toto zlate jajce daroval? Ten i.
m. zo Svidnika, bolo by ho za to
jajko zavesit, ci...
Som na sedba a kolegov tu
diskutujucich HRDY.Ved tu
od vcera tvrdime, ze je to 0,
politicky tajtrlik a samson na
to prisiel dnes! Dobro dosli!
No vidim, chudiarko, ze si
prasklo rovno na hlavicku,
ale preco to sem na seba
vyzradzas!?
Takze miklosova rabovacka
danovnikov pokracuje aj cez
plynomery!
Ty si odkial, ze "nova kultura",
ta plati len pre vyber predsedu
UVO.
Krnac: Ja som presvedčený, že
som schopný vykonávať takúto
funkciu.
Tato cvarga je vsetkeho schopna!
Divadlo na Tagange, jeho reziser
a herci su jevreji, tak nerozumiem
preco sa Jurij divil, ze pytaju €
vopred! Ved je to jevrejsky system!
Inac: Za vsetkym hladaj zenu!
Joj, chlopce, tatoty barzo glupy,
ta ja znam, co to spam! Ja som
ti len naznacil, ze podobne veci
si popisal do NC, topiek, sme.
Ziadne emaily si mi skutocne
nepisal, ale ani ja som to nikde
netvrdil, tak si nedomyslaj! No,
ked si si nevsimol, nebola rec
o nazvoch svetovych stran RP,
debata bola o vysplechoch m.v.
No a v neposlednej rade musim
skonstatovat, ze ten, co si nie
je schopny priznat chybu je sam
dusevny nahac, co je tvoj pripad.
Nemal si sa mi ospravedlnit a
podakovat, ze som ta uviedol na
spravnu mieru poznania!? Inac:
„Pocałuj mnie w dupę“
Tak uz je jasne o co tu ide!
To bude rachot, ked volby
vyhraje pan R. FICO, to sa
bude kurit za tymi potkanmy
s politickym pozadim!
dilino1, prezident je pre teba
predovsetkym hlava SR!
Hehe, dalsia ustavna podpravnicka.
Radsej by sa mala starat o svojich
nepodarenych ministrov co este nic,
okrem zdrazovania a kradnutia pre
seba, pre obcanov nedokazali! No a
podpremierka nie je nijako nadriadena
GP.
Galko podla Slotu tak vyzera.
Podla mna ale vyzera tak, ze
keby som to sem napisal, uz
by som bol v adminovom gulagu!
Ona hlavne zastupuje seba
a svoje bezodne vrecko.
Akym "tercom vysetrovania"?
Ona sa stala zlodejkou uz za
svojho vladneho basovania! To
bolo reci o revolucii ruzi kvoli
obcanom, to sa taralo, len aby
sa mohli glavky nabalit! Tak je
aj u nas uz 22 rokov!
Ty skus stat na cele
zlepeneho lunaparku!
Miklos uz pustil do
gati, ake principialne
obhajovanie to spominas!?
Odporúčame