Ivana Chylkova! No,
to bolo dobre!
Jaj sa mi ratalo hlasovanie.
Skulavec alibisticky nabadal
divakov, aby mu neposielali
hlasy, aby si usporili €. Je
to trapna fraska tych sasov.
Toto bol uz treti koalicnik, co
to spravil. Mne len pride trapne
to prosikanie divakov aby im
neposielali hlasy, kazdemu je
predsa jasne ze by aj tak prehrali.
Tak naco sa teraz akoze hraju?
Oteplilo sa, zacinaju
sa rojit hlupaci!
Palo, ked si frajer a obdivujes
"elegantne" madarske zakony,
tak "elegantne" povedz, ci si a
ci nie si turulko? A este, preco
sa nevystahujes do turulstanu,
ked je tam vsetko take "elegantne"?
Jano, nebud labut, neskoc hyd
turulom na tie spravodajske hry.
Zlepenec je ohrozeny, preto tie
konspiracie, pokusy o komplot!
...osobu prezývanú Piťo...,
nazadlho najdu zahrabaneho
s dierou v hlave, takže sa s nim
minister vnútra nikdy nestretne.
"...s osobu prezývanú Piťo, povedal
policajný prezident Jaroslav Spišiak,
by sa minister vnútra nikdy nestretol."
Pito sa s ministrom asi ani nestretne,
nezadlho ho najdu niekde zahrabeneho
s prestrelenou hlavou, ako je to u
spisiakovcov zvykom.
A obaja sa "kamosili" s este
bezuhonnejsim a najma
"slusnym" danielom lispicom.
vienkova a to prasiatko sipos
su jej dialkove ovladanie!
Hovorkyna tohoto zlepeneho lunaparku je
nesvojpravna osoba. Primarne ju riadia
zbojnici zgrupovani v koalicnej rade a
sekundarne ju riadia novinarski gangstri
a mafia sme.
Palko a teraz aj lispic sa
obklopuju mafianmi, aby
si mohli realizovat statny
teroristicky dirigizmus.
Ejha, je zle! Zlepeny lunapark
vytiahom najvacieho harlekyna
a demagoga-jevreja hrihorija!
PRIHARA, vsak karafiatovna!
Hmm, sledoval som spravy zo zasadanie
ministrov zahranicnych veci a nikde som
tam nevidel udajne "najlepsieho insitneho
ministra SR". Ti nimistri su asi vsetci dost
primitivni, uzniesli sa na tom, ze Kaddafi
musi skoncit s utokmi, ale nepovedali, co
maju robit povstalci, oni mozu utocit?
R.I.P.
Lipsicov priatel ernest, teraz juraj!
Najcestnejsi sa vesat nepotrebuje,
ci...
Odporúčame