Treba nove volby, tento zlepeny,
vladny lunapark uz nema ziaden
mandat, nema ziaden program,
ma len program na rozkradanie
a zdrazovanie!
Treba nove volby, tento zlepeny,
vladny lunapark uz nema ziaden
mandat, nema ziaden program,
ma len program na rozkradanie
a zdrazovanie!
Ty si vychodniar, lebo nerozumies
jednoduchemu textu, neovladas
vyznam slov a kontextu.
Pozvánka na brigádu
Čo robíš počas Veľkonočných sviatkov?
Ak nič tak príď na brigádu.
Budeme rozoberať koľajnice,
aby sa východniari nemohli vrátiť do BA.
Takze vuvuzela tohoto
zlepeneho lunaparku
vcera na TB v Ta3 si
vymyslala, ze su tam
aj mena a adresy!
Pozrite toto:
http://dolezite.sk/Pravdy_o_zemetraseni_v_J aponsku_44.html
No, to bol trapas na tej Ta3,
vuvuzela tohoto zlepeneho
lunaparku sa nenaucila text
z dzurindikovho manualu a
tarala! Najhorsie na tom vsak
je, ze ona tomu, co natarala,
aj sama veri!
Presne tak, treba preverit
alibi demesa, sebeja a spol.
a uvidi sa...
Sa mi paci, ze predstavitel
MMF potvrdil, ze vlada pana
R. FICA dobre nastavila rast
ekonimiky a teraz tato tupa,
zlepena banda ma z coho
safarit!
Jajaj, don debilo manekyno svidniko,
ale ti to trvalo skombinovat tuto tupu
vyhovorku!
Zkerna svina ostane
vzdy zakernou! StB
vedela co petrik za
jedinec, vedeli to aj
jeho kolegovia, preto
ma "tolko" kamosov.
Dobrý den, majore Gagarine
tak jsme se tedy už dočkali
celý svět připil vám rudým
vínem lidé vám ze zdola mávali.
Jajajaj, tak ty si tvrdas! Ja
to poznam len z diskusie
na sme. Nebola aj mniska?
Odporúčame