Treba preverit vsetkych, aj
prof. klamarku co ma az tri,
tieto publikcie:
Sociána ochrana na Slovensku (PDF - 1249 kB)
Sociálna politika na Slovensku (PDF - 1118 kB)
Hic Sunt Romales (PDF - 454 kB)
Treba preverit vsetkych, aj
prof. klamarku co ma az tri,
tieto publikcie:
Sociána ochrana na Slovensku (PDF - 1249 kB)
Sociálna politika na Slovensku (PDF - 1118 kB)
Hic Sunt Romales (PDF - 454 kB)
Jurzyca je babrak, absolutne
nezvlada rezort skolstva. No
a najvacsi gol je jeho navrh na
posun zaciatku vyucovania v
ZS na 9.00 hod. a to bez toho,
aby bol spraveny prieskum ci
tato zmena je uzitocna, alebo
nie!
No, jedno z rieseni by bolo
keby sa im obmedzilo ich
funkcno obdobie a vykonali
sa predcasne volby! No a
chaos v parlamente zacal
prichodom sas, ale uz je
na tej ceste ako sop, ano...
No: Ešte do konca roka odíde
z Afganistanu 10-tisíc vojakov
- rovno do Libye! A paci sa mi,
ako obama tara o spolupraci
s Pakistanom! Ved ich tam, v
Pakistane, nicia po stovkach,
preto amici odtial utekaju!
Este doplnim, preco by mal
SMER SD zvysovat sas jej
preferencie tym, ze sas sa
bude nezahlasovanim tvarit
"zasadovo" a SMER SD to
zatiahne za sas!? Nerobte
PR sas!
No skoro pekne napisane, ale...
Preco ste, novinari, nekricali,
ked sulik, matovic, hort, bugar,
hrusak a spol.,robili so SMERU
SD poslednu handru a hlupakov?
Klamarka a insitni ministri sdku
zrusili SMERU SD obsadenie UVO.
Vtedy si nespomenuli, ze raz
pride pes na mraz?
Risko podrzi aj tento balonik,
kadehaci mu povolia kupovat
indulonu aj cez sviatky, miki
mu dovoli ustanovit sefa nbu
a madarom vsetci odsuhlasia
20%! Len SMER-SD sa sprava
statnicky!
EU je sice Babylonska veza.
Keby sa zbavila zleho vplyvu
jevrejskych lumpov z usa, to
by ju posilnilo a este lepsie,
keby sa dala spolupracovat
s Ruskom. Tu je cesta von z
krizy!
A co, nemal by nim byt za to,
co vyviedol SR? Za to by mal
mat riadne vyslahane testes.
Co uz nie je na SVK, za vlady
tejto modrej luzy, chaoticke!?
Zmenia majitela z MV SR na
Zberne suroviny Malacky ;-)
Hmm, ake nove mega zlodejstvo
tym naivnym divadielkom chce ten
spissky rom miky a bilakov ucen
ivanuska, prekryt a zakamuflovat!?
Ranný dážď, ženský plač, premierkyne
sluby, panská láska, co prehlasi saska
a aprílová chvíľa, to všetko na zajačom
chvoste visí.
Takze, zbytocne sa namahat,
nerozumies tomu slovu a ani
zmluvam.
Poznas cudzie slovo
solidarita? Mame asi
aj nejake zmluvy s EU,
vsak!?
Hmm, neviem, ci chapes vyznam
slova "submisivny". A mal by si si
nieco precitat aj o funciach statu
a uplatnovani jeho moci.
Odporúčame