Hehehe, tato je zartovnejsia,
ako ta od vuvuzely ivety r. o
utahovani opaskov!
Hehehe, tato je zartovnejsia,
ako ta od vuvuzely ivety r. o
utahovani opaskov!
Vies ako dobre som ja
plateny za to, ze sem
pisem zo statnych dani!?
Ty chodis zobrat pred
supermarkety. vsak!?
Ze vraj:
Taliban pred hodinou oznámil, že
uniesol podpremierku tejto krajiny.
Usáma Umar žiada za nu 20
milionov dolárov...
...inak ju vrati!
Taliban pred hodinou oznámil, že
uniesol podpremierku tejto krajiny.
Usáma Umar žiada za nu 20
milionov dolárov...
...inak ju pustí!
Jasne duri, ze treba vytvorit
novy plan, aj novu EU a jej
veduci bude madar, vsak!?
Medzera nesmie byt medzi
lomkou a textom, musi byt
takto: /srandab1.jpg
Daj do prehliadavaca bez medzier:
http://img130.imageshack.us/img130/8415/ srandab1.jpg
Opasky uz nie,
uz sa budu len
opratky! Klame
az sa tak prasi,
kofa falosna
Tak, tak, co jej zo sme
rado nenakomoli, ona si
nedokaze sformulovat.
Inac tykajme si, ja som
Kunikunda!
Preco dnes bola klamarka
v STV sama, ked sa tak v
minulosti rozculovala, ze v
STV bol pan R. FICO sam?
Dostala na frak v na telo!
Takto to bude po tejto vlade:
http://img130.imageshack.us/img130/8415/sr andab1.jpg
Pletanu zatvoria a ani
pes po nej nestekne!
Uz teraz su na nu jej
byvali volici nasrdeni!
Je jasna, lenze by ma zmazali, alebo
mesacny gulag, keby som ju vyslovil!
No dobre, to plati dnes do
polnoci, ci este aj zajtra?
httpecka je spravna, len si treba
za na priblizit pomlcku takto: na-
Odporna koalicna zlezba
dokrada to, co v minulosti
nestihlo sdku, kdh, ano a
smk. Teraz sa toto snazi
zamaskovat za sudy, ale
ludia vidia, ze kde je pes
zakopany a vykopu vas!
Co sa divime, ze si neprisposobivy
dovoluju, ved je to dosledok nasej
prehnanej demokracie a neustaleho
decimovania pravomoci policie! Za
socializmu by uz 90% z nich sedelo
v base za vytrznictvo a prizivnictvo!
Odporúčame