Už čakám kedy tu nejaká kotleb-ovca opäť napíše že v nemocniciach ležia len zdraví ľudia a personál kávičkuje. Čo keby tak dotyční šli cez sviatky na výpomoc do nemocníc ako sanitari ? Personál chýba všade. Aspoň by mohli osobne zdokumentovať tie prázdne oddelenia bez pacientov a poslať fotky. Namiesto vysedávania pri alkohole pod stromčekom.


