Matelko sa stále nevzdáva svojej ideí plošného testovania, len ju posunul z decembra na január, kedy sú ešte silnejšie mrazy. On včera síce priznal prehru, ale v žiadnom prípade nie ako prehru chorej mysle voči zdravému rozumu. Osobne som zástanca testovania, aj dnes sa chystám na antigenový test, ale ak tam bude rad, nepôjdem. Robím to dobrovoľne aby som nenakazil rizikových príbuzných lebo v robote sa stýkam s klientmi. Keby bolo leto, kľudne to plošné testovanie môže byť. Ale v mrazoch ? Veď ten test potrebuje teplotu aspoň +10 čo je úplné minimum.
A on to berie ako prehru. Ten človek naozaj nemá rozum.


