Dá sa spojiť plyn s elektrinou ? V Česku beží taká reklama. Výsledok je podobný ako keď sa spojí Matelko so Zhulikom do jednej vlády.
Dá sa spojiť plyn s elektrinou ? V Česku beží taká reklama. Výsledok je podobný ako keď sa spojí Matelko so Zhulikom do jednej vlády.
Možno trochu odbočujeme, ale po tom čo Faerci "vycvičili" našich futbalistov, dali na frak aj našim tunelárom :
Nezačali sme aj my kedysi za Mečiara stavať nejaký podobný tunel, síce o viac než polovicu kratší, ktorý tiež mal skrátiť cestu zo Žiliny do Martina zo 64 na 16 minút ? Možno keď raz naši vnuci tu stavbu náhodou objavia, tiež už bude pripomínať prírodnú jaskyňu.
Nuž ak ten vojak dostal počas tej PN 200 eur nemocenské, viac ako 10% pýtať by nebolo ani fér.
Maródka je 55% hrubej mzdy, prvé 3 dní len 25%. Pre peniaze to ti vojaci určite nerobili. Podľa mňa sa tak vyhli manévrom pri plošnom testovaní.
Matoviča nasrdilo že sa tak chceli uliate z plošného testovania, tí naši chrániť profesionálni vojaci. Preto NAKA, veď tým ohrozili premiérove vojnové ťaženie. Ešteže ich nestíha vojenský súd za dezerciu strelou do čela.
Pavlinke skrachoval vyšší počet nájomcov, nehnuteľnosti treba vyťažiť.
Ďalší úrad ? Tiež sa po chvíli zmení na ministerstvo ? Takže ďalšia budova, limuzíny pre predsedu a podpredsedov, úradnícky aparát...
Nechceli oni administratívu náhodou po voľbách znižovať ?
Evidentne si chystajú trafiky kam sa zabetonuju na dlhé roky. Neprekvapilo by má sídlo úradu v Trnave.
Počkaj si kým matriky zverejnia počty zomrelých za tento rok. Štatistickemu úradu to musia doručiť do konca januára.
Aký Sulík ? Veď Matelko to zobral do svojich rúk od októbra. Oficiálne. Na jar to malo v rukách konzilium odborníkov. To neboli žiadne nevestičky, žiadne detičky do skol ked počet nakazených láme rekordy ...
Hlavne nie sú tak vysoko prenosné. Ale určite by sa viac testovať mali.
Ako ochránia zatvorených špecializovaných obchodníkov tým že zabránia predaju nepotravinoveho tovaru ? Veď tým akurát znížia tržby reťazcom, nič viac. Tým zatvoreným malým obchodníkom to tržby nezvýši. Kto nakupuje v reťazci kúpi si to čo tam kúpiť chcel po lockdowne, a kto nie, nekúpi vôbec. Každý sa totiž bez tých konzumných blbostí zaobíde a ich dvojtýždňovú nedostupnosť prežije. Peniaze medzitým ľudia prepijú a v novom roku už tam nič nekúpia.
To je len aplikácia Slovenského národného sloganu " Keď zdochla koza mne, nech zdochne aj iným" v praxi.
Alkohol je vraj potravina. Sú ňou aj cigarety ? Lebo ak nie, rapídne stupne počet samovrážd vyvolaných abstinenčnymi príznakmi fajčiarov ktorí si do zajtra nestihnú kúpiť zásoby a nevedia, že cigarety nekúpia v eshope.
Hovoril známy tvojho známeho ktorému tam žije známy ?
Vraj počas celého obdobia zákazu sa môžu stretávať medzi sebou len aviba dve domácnosti. V akejsi bubline. Som zvedavý ako to chcú kontrolovať. To ma budú každý deň sledovať, že keď som bol v piatok u brata, tak v sobotu ma už nepustia k sestre ? Ako mi dokážu v sobotu že v piatok som bol u inej rodiny ? Špionážne družice nás budú natáčať ?
Tak stretnúť sa môžu najviac dve rodiny, ale do roboty sa bude chodiť neobmedzene. V robote som pritom denne v kontakte s desiatkami ľudí.
Celková výška kladnej splatnej dane z príjmu právnických osôb za rok 2019 predstavuje k dnešnému dňu (16.12.2020) 2 678 208 879 €. Prvých 100 najväčších platcov splatnej dane tvorí 42,51 % z celkovej sumy splatnej dane z príjmu za rok 2019.
Najviac zaplatil Eustream, necelých 170 miliónov.
Odporúčame