-školy otvoríme k 31.11
-školy neotvorime k 31.11.
-školy otvoríme k 7.12.
-školy neotvorime k 7.12.
- niektoré školy otvoríme k 7.12
Atď...
A to si myslia že rodičia nemajú nič iné na robote len celý víkend sledovať či sa škola otvorí alebo nie a stresovať deti neustálym pôjdete do školy / nepôjdete do školy a naopak ?
A už vôbec nik nie je povinný behať sa cez víkend na povel testovať.
Títo blázni nás tu majú všetkých za cvičené opice že budeme na povel skákať ako niekto zapíska raz hore raz dolu ?
V každej normálnej krajine ľudia musia s dostatočným predstihom byť oboznámený so sa bude diať a čo sa od nich očakáva. Čo na tom že ľudia majú právo v dostatočnom časovom predstihu sa oboznámiť s právnymi predpismi ?
Tu ide cez víkend písať vyhlášky ktoré ako je to už pri tejto vláde zvykom zverejnia o 23:50 s tým že platia od zajtra.
Je toto právny štát ? Toto je bordel a chaos.


