Celé je to blud. Odkedy sa injekciami podáva covid ? Amaterčina ako keby to robil šiestak. Vraj chirurg podáva svedectvo ... Cievnu špecialisti nie sú chirurgovia ale angiológovia. Ale čo čakať z takého zdroja ?
Celé je to blud. Odkedy sa injekciami podáva covid ? Amaterčina ako keby to robil šiestak. Vraj chirurg podáva svedectvo ... Cievnu špecialisti nie sú chirurgovia ale angiológovia. Ale čo čakať z takého zdroja ?
Obsahom vakcín sa zaoberajú vakcinologivia, nie patologovia a "lekári"
V Afrike a latinskej Amerike sa už pravdepodobne všetci premorili. Keďže sa tam malo testovalo, uvidí sa až po sčítaní obyvateľov koľkí to neprežili. V mnohých krajinách vôbec nefunguje nejaká centrálna evidencia úmrtí. Len starosta obce má akýsi zošit kde to značí.
Vláda chráni ľudí s exekúciami, takže ľudí ktorí niekomu dlhujú peniaze a nezaplatili ich ani po rozsudku súdu. Podľa Matovič a sú to hlavne nebankovky. V skutočnosti sú to mamičky ktorým otec dieťaťa neplatí výživné, podnikatelia ktorým odberateľ nezaplatil, obete trestných činov, dopravných nehôd, obete podvodov, naivní ručiteľa, kamarát i čo sa nechali presvedčiť aby požičali, oklamaní klienti živnostníkov, ktorím zaplatili zálohy a nedostali plnenie.
Kto ochráni ich a zabezpečí aby sa konečne domohli svojich peňazí ? Či na je majú čakať do konca života ? Len aby dlžníkom vzrástla životná úroveň...
Permanentnr nachádzajú najviac pozitívnych v utorok. Sú to tí, čo sa cez víkend nemali kde otestovať a tak na odber sa dostali až v pondelok. Koľkých do vtedy stihli nakaziť ?
Nuž, na vakcínu to určite vtedy ešte nemohlo byť.
Presne takto to spravil prezident Tanzanie ešte vlani. Zakázal informovať o covide a zrušil všetky opatrenia. Dokonca turisti museli po prilete zahodiť všetky rúška aby neprovokovali miestnych. Prezident umrel v jeseni 2020. Samozrejme na covid, ktorý sám de facto zakázal. Koľko umrelo jeho spoluobčanov dodnes nezistili, keďže sa nemohli ani testovať až na pár výnimiek.
Docenti a profesori zo školy života na jar tvrdili, že sa nič nedeje, len tí čo sú už jednou nohou v hrobe idú na onen svet o pár týždňov skôr ako by šli bez korony, a do konca roka sa to vyrovná. Kde len súdruhovia spravili chybu ?
Je pomaly koniec roka a nadúmrtnosť nie že by začala klesať, ale ona potvora stále rastie. Takže to už umierajú tí čo mali umrieť až v roku 2022.
Ale samozrejme vždy sa dá z toho dostať otrepanými frázami, že všetky čísla sú zmanipulované a navyše umierajú tisíce mladých ľudí na nežiaduce účinky vakcín.
Mali už tretiu dávku ? Ak nie, tak neboli plne zaočkované.
Aj vzorne zaočkované Portugalsko hlási denne okolo 7 úmrtí na covid. A všimnite si čísla z taktiež vzorne zaočkovanej UK kde pred mesiacom zrušili všetky opatrenia. 45 000 pozitívnych a vyše 220 mŕtvych denne. To je podobná úmrtnosť ako u nás po zohľadnení počtu obyvateľov. Samotné očkovanie teda na víťazstvo nad covidom nestačí.
A čo tak posadiť za polygraf Mikulca s Matovičom?
Mikulcovi s Matovičom sa rúca ich rozprávka ako domček z karát.
Viacerí z nich popisovali dlhodobé problémy a ťažký návrat do kondície.
Dúfam že v tom prirodzenom výbere pôjdeš ty a tebe podobní prednostne.
Tak potom zrušíme nemocnice, lekárov, sanitky... a nechajme to na prirodzený výber. Ušetrí sa tak kopa peňazí.
Novak už asi zabudol na turnaj v Chorvátsku kde sa nakazila spústa tenistov.
A na koľko % tie vakcíny fungujú ? Zďaleka nie na sľubovaných 95%. Takže sa treba chrániť naďalej.
Sťažuje sa u Pfizeru.
Je vhodné na 2 týżdne vyhlásiť lcktown a zákaz vychádzania. Nech si teda ľudia doma oddýchnu keď sú unavení.
Docenti a profesori zo školy života na jar tvrdili, že sa nič nedeje, len tí čo sú už jednou nohou v hrobe idú na onen svet o pár týždňov skôr ako by šli bez korony, a do konca roka sa to vyrovná. Kde len súdruhovia spravili chybu ?
Je pomaly koniec roka a nadúmrtnosť nie že by začala klesať, ale ona potvora stále rastie. Takže to už umierajú tí čo mali umrieť až v roku 2022.
Ale samozrejme vždy sa dá z toho dostať otrepanými frázami, že všetky čísla sú zmanipulované a navyše umierajú tisíce mladých ľudí na nežiaduce účinky vakcín.
Predpokladám že keď ty dostaneš covid, hospitalizáciu odmietneš. Myslíš že ľudia sa tam tlačia z roztopaše ? Veď na infekčnom sa nedá ani kultúrne najesť. Či ich baví celodenný pohľad na sestričky v skafandroch ?
Odkial máš tých 8,5 miliardy ? Za rok 2020 bol výpadok daní len zanedbateľných pár desiatok miliónov. Automobilky hlásia rekordné zisky, podobne US steel. Vyplatená pomoc sotva 2 miliardy. Tak nekonšpiruj.
Odporúčame