Staci si dat zakladnu otazku, Kto tou smrtou najviac ziskal? fico to asi nebol ci?
Staci si dat zakladnu otazku, Kto tou smrtou najviac ziskal? fico to asi nebol ci?
Ono si treba aj vypocut rozhovor z advokatom dnes uz nebohym, Zsuzovej ci jak sa vola, Nezsmerym tam bolo tolko nezrovnalosti a hluposti, aj s tymi telefonmi, ze v civilizovanej krajine by bol velky problem aj zacat niekoho vysetrovat.
Současná ruská armáda na jihovýchodě Ukrajiny má podle rozvědných zpráv NATO tuto sílu:
4780 těžkých děl ráže vyšší než 122mm. 20% těchto děl jsou samohybné houfnice. Do počtu nejsou zahrnuty minomety.
1130 raketometů MLRS, obdoby amerických HIMARS
2060 tanků. Naprostá většina z nich v posledních dvou letech modernizovaných na nové standarty ochrany proti moderním zbraním a dronům
7080 bojových obrněných vozidel BVP, těžkých kolových transportérů MTR, a pásových transportérů MT-LB. Lehká kolová obrněná vozidla, která tvoří páteř západní pomoci Ukrajině, nejsou ve stavu ani započítána.
110 moderních úderných obrněných vrtulníků a 180 starších útočných vrtulníků
310 moderních stíhacích a frontových útočných letounů. Strategické bombardéry a nejnovější stroje SU nejsou započítány.
Ruská armáda těsně před ukrajinskou ofenzívou obnovila plnou bojeschopnost i početní stavy. Centrální velení bylo obnoveno. Ukrajinský útok přišel o měsíc, dva pozdě! Prigožin s Utkinem v Bachmutu vyhráli Rusům čas, stejně jako Žukov v roce 1941!
Současná ruská armáda na jihovýchodní Ukrajině disponuje už 470 tisíci muži, kdežto proti ní stojící kyjevská vojska už mají pouze okolo 400 tisíc mužů! Za jediný rok se dvojnásobná početní převaha Ukrajinců z podzimu 2022 vypařila, a Putinova vojska mají poprvé od začátku kampaně mírnou početní převahu! Krom toho v týlových prostorech ruských vojsk se cvičí nové a záložní prapory. Byly zřízeny celé výcvikové pluky i brigády. Příliv ruských dobrovolníků umožňuje Putinovi nejen plynule nahrazovat ztráty, ale i stálým mírným tempem navyšovat početní stav svých frontových uskupení, tempem + 100 tisíc za rok! ma to este siahodlhe pokracovanie
Početně sice Rusko na podzim 2022 udrželo v poli 360 tisíc mužů, se kterými do pole vytáhlo, ale celek byl pomíchanou a nesourodou směsicí, a armádě se nedalo takřka centrálně velet. Zálohy neexistovaly, a když byly konečně povolány, po úspěšném ukrajinském protiútoku, nebylo je, kde cvičit, a často ani čím vystrojit a vyzbrojit.
Celou tíživou situaci ruské armády nejprve vyřešil Prigožin náborem vězňů, a kohokoli, kdo byl ochoten bojovat. A svým rozhodným náporem na Bachmut, kterému se dostalo absolutní logistické podpory z vedení armády i státu, svázal ukrajinské zálohy, takže už nemohly pokračovat v ofenzívě. Ruská mobilizace se začala projevovat, a před zahájením letní ukrajinské ofenzívy 23 už měla ruská armáda na ukrajinských polích 410 tisíc vojáků. Nové armádní jednotky obsazovaly Surovikinovy pevnosti a opěrná postavení. Rebelové se staly součástí ruské armády a soukromé Prigožinovy armády už nebylo třeba.
Zaujimave - Ruská armáda zahájila boje na Ukrajině silou 360 000 mužů, včetně vojáků obou rebelských republik! Proti ní stojící ukrajinské síly se díky mobilizaci rychle zvětšily ze 400 tisíc na 800 tisíc až 1 milion. Koncem léta 2022 byla Putinova vojska na Ukrajině početně přečíslena, ztráty snížily jejich stavy ke 300 tisícům, a armáda trpěla silnou dezorganizací způsobenou promícháním jednotek, neboť zejména výsadkáři, SPECNAZ, námořní pěchota, a gardové mechanizované jednotky, se na obrovské délce fronty staly hasiči, kteří likvidovali krizové situace. Početní sílu armády sice doplnili svými eskadrami a kumpaniemi Kozáci, Prigožin i Kadyrov, ale tyto soukromé armády ještě více zkomplikovaly už tak nepřehlednou frontovou velitelskou strukturu, v níž se míchaly brigády rebelů, ruské armádní brigády, prapory národní gardy Ruska, dobrovolnické prapory posbírané jednotlivými ruskými gubernátory s kozáky, kuchaři a Čečenci.
Aj keby tam bol a lezal na dne jak sumec nikto by o nej nevedel, ponor 600 m a triedy Ohio 240m
Bizňis je bizňis, darmo, o peniaze ide vzdy v prvom rade :D
Ohio triede za 3 roky konci zivotny cyklus, ktory bol predlzeny uz o 7 rokov z 35 na 42 rokov a cakaju na Columbie.
CO si taketo veci tu nepis ,ved ukrajina je najdemokratickejsia krajina celej eu bez korupcie, a bojuje za celu EU!!!! akurat ze nema € ani na vlastny chod svojej krajiny a kade alzak chodi tak zobre :D
Vsak sam Alzak tvrdil ze po bachmute dlhe mesiace opevnovali Avdijivku, Tak zeriete tie ukroske spravy a mate prehlad alebo len papate NKo a podobne platky pre menejchapavych
Sa pozri na izrael od zaciatku tej jeho genocidy spravili 31 tisic naletov, Americani v Bagdade nijako nezaostavali,, Mali vo vzduchu vsetko co unieslo nejako bombu, bombardovali dni noci, a potom tam poslali pechotu aby dokoncili co este stoji alebo sa hybe.
Pazo dam ti oficialnu ponuku, Zober si tyzden volno, preplatim ti tvoj "žold na tyzden" a preveziem ta po mestach EU ,kde je ta zapadna multikulti fasa kultura, Manchester -Salford Londyn-Hackney, Camden,Lambeth, Brusel -Leopold-Laeken, Pariz -Place Stalingrad-La CHapelle, atd v Usa staci skocit do kalifornie, a uz aj Hollywood je samy bezdomovec ,Neboj Tryskac zaplatim aby to bolo rychle :D
Seriozna otazka Pazo kde si bol v USA
Pozri si ty amerikanec ,co je operacia LONE STAR a uvidis co sa deje v texase a v dalsich 26 statov resp co podporili ich guverneri a co sa zaviazali.
To nepovedal len Putin, ale aj hlavny vyjednavac, za ukrosov, ale potom dosiel ten strapaty idiot z UK a zrazu alzak otocil, to sa fakt tak robite sprosty alebo fakt len hlcete co vam Nko a podobne platky somarov co si hovoria novinari,
Ja som bol na SB LVIII a poviem ti ze uz ani ten vegas nie co byvalo. Ide to poriadne dolu vodou.
Prometheus na kryme uz caka pripraveny :D budu vam padat jak salonky z vianocneho stromceka tie vase Taurusy, Nemci si aspon vyskusaju ci za nieco stoja tie taurusy. :D
zeby si mal sem tam vycestovat aj zo svojej dediny/okresu do sveta, aby si videl ze na tom zapade to nie je take ruzove akosi to predstavujes, a su tam veci ktore si zatial na sk ani nevies predstavit, ale treba dalej podporovat liberalov,slnieckarov a mas to aj tu hned a ani sa nenazdas, potom uz bude neskoro vyplakavat
zalezi ako sa na to pozeras, napr moje auto zachranilo mojmu bratovi zivot, ked ho poliak na kamione zostrelil z cesty, a auto same privolalo pomoc a poslalo suradnice gps.
Odporúčame