chod sa pozret do malmo ty zdroj, budes to mat na vlastne oci, tu mierumilovnu multikulti, ale zober si radsej vestu proti bodnutiu chladnymi zbranami :D
chod sa pozret do malmo ty zdroj, budes to mat na vlastne oci, tu mierumilovnu multikulti, ale zober si radsej vestu proti bodnutiu chladnymi zbranami :D
Ja len otazka kolko rokov drancuje v syrii uSSa zasoby ropy? doslova na drzovku ju kradnu a vyvazaju zo syrie, to nie je obsadenie uzemia? pockaaaj nie lebo to robi USA tak je to "demokraticke rozdelovanie"
IGOR SI TO TY? BOBKOVY LIST? ty co si este vymyslis ty tajtrlik, uz to bolo 600milionov belize a teraz len 10 z moskvy? sak sa netrochar a pridaj trochu aspon miliardu :D boha aj pre takychto lobotomistov rano svieti slnko
On February 17 the Russian Armed Forces captured the strategically located town of Avdiivka in the disputed Donbas region, inflicting extreme casualties on Ukrainian forces in the area which reportedly peaked at approximately 1,500 daily. Drone footage released by the Russian Defence Ministry a day after the retreat began showed ground forces fleeting the town, with large numbers of Ukrainian Army soldiers withdrawing on foot leaving behind significant quantities of heavy equipment. This pullout notable began a day before forces actually received orders to do so, raising speculation that the order to withdraw may have been given to cover for the fact that forces had simply retreated on their own initiative. The footage also notably showed retreating Ukrainian forces continuing to be subjected to artillery bombardment and air strikes, with multiple Ukrainian military vehicles shown to have been taken out.ja ti nevim soudruhu, ale 1500 ukrosov, denne a utekali jak potkany bez techniky :D
Pocul si uz aspon jednu suvislu vetu k teme od SIMPECKU, a nie lebo fico,? ja teda nie, moze mat aj desat oxfordov a neviem co, a sa mi paci ako vsade ho proklamuju ze bol podpredseda eu parlamentu a? , bolo ich tam dalsich 14 ,vymenuj aspon 3, taka dolezita funkcia to bola :D ani sami europoslanci to nevedia
Uz sme mali dvoch prezidentov ktori mali spolocnu vlastnost a to ze isli proti vlastnym obcanom ako nikto iny na svete. Takze uz stacilo, a Korcoka si strcte tam kde slnko nesvieti
Ta bude chciet byt dalsia "žužu zo skladky" len teba chvilu vydzat, lebo o pravde sa nediskutuje :D hlavne o tej ich
Co si cakal, Najlepsie referencie su ked budes nonstop vsade kvakat lebo fico, a smer je mafia, a kradnu stat, a hned dostanes teply flek niekde, a potom sa budes tvarit ze ty ides nieco robit pre slovensko :D
To sa dalo cakat ze zrazu Avdijivka je bezvyznamna :D sak uz sami sebe neveria co rozpravaju https://www.startitup.sk/strata-avdijivky-mo… https://www.trend.sk/spravy/putin-bude-mat-z…
https://standard.sk/252730/mier-medzi-ruskom… pri kyjeve davno boli, len vy mate pamet ako korytnacky Rusko doposiaľ stiahlo z okolia Kyjeva asi dve tretiny svojich vojakov dislokovaných v tejto oblasti a presúva ich do Bieloruska. Zvyšok ruských vojakov ostáva na svojich pozíciách mimo ukrajinského hlavného mesta. V pondelok to uviedol vysokopostavený predstaviteľ amerického ministerstva obrany, ktorý chcel ostať v anonymite. (dpa, Sky News)
Sak rusi maju odpoved na kazdu americku strelu, a mozes si ich zoradit aj podla abecedy :D R-77
R-77E ,R-77PD ,RVV-SD CH38,CH66,AS11-Kilter,Kalibr, P800 oniksR27 ,hypersonicke Kindzal,Zirkon,Iskander rychlosti cez 6mach no maju toho pozehnane, a NATO to vie, a zatial ich pouzilo minimum
No bude veselo, uz tu Himarsy mali zmenit priebeh bojov, potom Javeliny, nakoniec aj tanky Abramsy a stale nic, teraz pre zmenu F16? rusi vyskusaju naostro strely 40N6E ktora je odskusana az do vysky 137 km tak budu padat F16 jak muchy ked raketa ma dostrel 400Km este som nezachytil zeby pouzili rakety typu Vympel R77 s rychlostou 3+ Mach, asi si ich setria na tie vase slavne f16 :D
Kto utekal? sa stiahli ked zacali rokovanie, kedze to bola podmienka ze ano, ale potom doletel strapaty johnson a vieme ako to dopadlo, nakecali alzakovi ze mu daju modre z neba a ze on jediny vie chodit po vode a tak dalsie statisice mrtvych a zbytocne.
Nechapem preco sa nepozreli aj na RAFALE, alebo cinske CHENGDU JS20 alebo SENG JANG J31 na nase vysielanie k stratenym dopravnym lietadlam by uplne postacovali
vy mate liberali plnu hubu LGBTi a ich prav, div ze nedemonstrujete za nich, ale gay prezident vam prekaza vy pokrytci. Mne je u prdele ci je pelle gay, je to jeho sukromna vec, a volit ho urcite budem
co si cakal premazava sa ostosest, su skrz naskrz prelezeni ti slnickari buzerantsky vsade, horsie jak svaby :D
https://postimg.cc/Yjj7XbWY Mozte sa hanbit cela pravda, davno nie ste novinari, taketo vymyslene nazvy clankov
Srandujes? ukrajinci nestratili ani jedneho vojaka a dalsich 300 zachranili z cintorinov :D
Das aj zdroj?
The account of Oleksandr, a soldier with an anti-tank platoon of the 47th Separate Mechanized Brigade, matches other testimony that there are almost no fortified positions on the very front line near Avdiivka – further threatening the lives of those tasked with defending the city.
Many infantrymen and other soldiers deployed on the first line of defense have complained that their positions – often just holes like the one described by Oleksandr – appear to have been poorly prepared ahead of the major Russian offensive on Avdiivka. With Russian forces constantly on heavy assault, there is almost no time to build anything more.
Serhii, a 20-year-old artilleryman with the 59th, said that his originally 64-man artillery group had sent 15 men to the front line. He said most of them had been killed in their first days there. He attributes it to the fact they "knew almost nothing" about being in the infantry. Only four out of 15 survived.
Odporúčame