na toto sa zabuda ze, to sa nikdy nestalo :D https://www.tiktok.com/@ceskoslovenskafedera… tu mas dovod preco su tam kde su, a ked to nechapes, tak ti neni pomoci
na toto sa zabuda ze, to sa nikdy nestalo :D https://www.tiktok.com/@ceskoslovenskafedera… tu mas dovod preco su tam kde su, a ked to nechapes, tak ti neni pomoci
No o co mu ide? som zvedavy co tu napises :D treba sledovat co aj putin povie, nie len hovna ktore si ide propaganda, eu a usa, ,a slepo tomu veria, tak mi napr Povedz preco sa u nas v mainstreamovych mediach nepisalo o tych protestoch farmarov v celej EU? preco sa nepisalo o Texase a Lone star, a 27 guverneroch, ktory boli pripraveny bojovat aj vojensky s federalnou vladou a Washingtonom?
vsak my dodavame aj cechom paliva ktore mame z ruska, ty prebytok :D
Ty si strasne hlupy, ake spojenectvo USA EU? americanom vyhovuje kriza EU, si pozri ked vznikla unia co to malo byt a zo zaciatku aj bolo, az dokial sa k moci nedostali fasisti, ako leyen,scholz a podobne
Jasne a zastavia sa az v liptovskom mikulasi,To si taky fakt naivny alebo len hlupucky s propagandy, dookola ti to omielali na Nku alebo v markize a uz to mas naucene ako slabikar, Ziadne kriticke myslenie, len ovecka :D takych potrebuje PS.
ty si sam bulshit, ma uplnu pravdu,a zacinaju si to uvedomovat neskoro
Robite z navalneho svetca, a pritom to bol obycajny zapredany zmrd :D https://www.tiktok.com/@sergej.spravodliv57/…
Nezabudol,stale vravite fico nakradol, ked bol premier, a nie pellegrini
tak vam teda vy slnieckarske latecka vytrete trochu pomozem ale zratat si to uz zratajte sami :D 1 vlada RF 1466dni ,2 RF 1450 dni, 3 RF730 :D
netrafil, rovnych 30 rokov, :D a navecne veky
bububu dojdu az po liptovsky mikulas :D rovnaky vytrety ako remisova
akych 16 rokov? uz si pridal do tych vasich otrepanych 12 rokov? ked ani ratat neviete, je tosmiesne ked tu slnieckari idu mudrovat a nevedia malu nasobilku
uz sa naucte pocitat, smer nevladol 12 rokov ci mala nasobilka robi problemy?
Preco nasi pisalkovia nepisu o Gonzalovi Liru?americkom noinarovi ktory kritizoval zelenskeho a zomrel v ukrajinskom vezeni?Co sa stane Assagnom ked ho vydaju do usa? v zivote ho nikto uz neuvidi. Toto nenapisu kto bol navalny https://www.tiktok.com/@sergej.spravodliv57/… som zvedavy za kolko to pravda zmaze :D
Preco nasi pisalkovia nepisu o smrti Gonzala Liru? americkom
Ty si asi chranena zver na pravde, lebo kedykolvek ti niekto povie pravdu, a to ze si idi*ot tak zahadne zmizu prispevky, ale tvoje vulgarne ostavaju, A pri tom sa stacilo pozret Simovicovej harmonogram ze ano? ale to sa nerobi lepsie je vyliat kybel spiny -: Jednou z tém stretnutia bolo memorandum o kultúrnej spolupráci, ktoré by obaja ministri uvítali, pretože je obojstranný záujem nájsť prienik v spoločných témach z oblasti kultúry. Takéto memorandum by podľa ich slov zabezpečilo kontinuálnu spoluprácu, Šejk Salem Al Qassimi sa otvorene vyjadril, že by privítal, keby bola slovenská kultúra v emirátoch viac prítomná. Pozná a vníma ju najmä cez hudbu a tradičný tanec. Minister kultúry a vzdelávania Spojených arabských emirátov je presvedčený, že prostredníctvom kultúry sa ľudia spoznávajú. Takze prepity bar a dcerenka odbornicka z vecera do rana v dubaji je okej, ale oficialna cesta ministerky, je strasny pruser. Strasne ste buzici nervozni ze vam stopla penazovod :D
No ked ho vydaju uSSakom tak ho uz nikto nikdy neuvidi ziveho, ci cakas ze dostane state vyznamenania?
Valdis na teba sa oplati aj reagovat, este stale si nedal odkaz kde schvalili tie nove miliardy pre ukrosov, si tu ziapal po niekom, a ty furt nic :D
To vobec nie je ta diskusia clovece, ale za tie jeho reci mu staci poriadne rozje*bat papulu jak trestne oznamenie len vy pastekari ste slaby na taketo veci, vyriesit rucne strucne
Meral si ju? :D
Odporúčame