Prezidentke doručili novelu Trestného zákona, o svojom postupe rozhodne do konca týždňa
Pocuvaj ty trapko, teraz ste na koni, ale raz to skonci. Teraz som mal mesiac ban lebo som napisal pravdu a to librtadom nevonalo.Tak za ten mesiac som si cital clanky a diskusie na zachode, lebo nikde inde nema vyznam pravdu citat. Tak som si vsimol jednu vec, ze za ten cas co tu kraloval matovic, tak presvedcil vela ludi na slovensku ze Bonzovat /napr na suseda ze nema rusko je hrdinstvo a pod veci/ Vam klavesovym sr**com dodal odvahu aby ste vyliezli z kanalov. ale ten cas raz skonci a v sa zase do tych kanalov vratite. A dalsia vec co som si vsimol to manipulovanie verejnosti, Nenasiel som jeden normalny clanok o tych protestoch polnohospodarov napr v Berline,neskor vo vecsine statov EU, proste nic, a ani o Operacii LONE STAR v texase, ze co sa tam dialo, proste nic, Je to hanba a nie novinarcina.Drzia vas v bubline ako take laboratorne krysy, Tak kludne dalej vyskakuj ,si hrdina, Mas moj obdiv.