ale keby ostal v interi bol by tam legenda ako hamsik v neapole, takto podla mna skonci za vecsie peniaze v "pisku" nejakej arabskej lige
ale keby ostal v interi bol by tam legenda ako hamsik v neapole, takto podla mna skonci za vecsie peniaze v "pisku" nejakej arabskej lige
nepochopil nevadi :D
zaujimave bolo co odpovedal rutte ci ako sa vola, ze podla odbornikov bude treba na ukrajinu pri zmrazeni kofliktu" vyslat cca 150 tisic " mierovych" sil, ale ze NATO v EU dokaze dat dokopy max 25-50 tisic :D
Guardian: Ukrajinský generálny štáb presúva príslušníkov protivzdušnej obrany k pechote. Nedostatok mužov na fronte v takmer trojročnej vojne s Ruskom sa stal natoľko akútnym, že k ďalším jednotkám pozemných síl, ktoré budú rotovať pozdĺž frontovej línie, sa pridajú aj „už teraz vyčerpané“ jednotky protivzdušnej obrany (PVO). tak teraz neviem ktorej propagandisticke pravde /denniku/ verit, tej slovenskej alebo ukrajinskej, ked tvrdia ze nacistov padlo len 43 tisic oproti milionu rusov
a AZOV a pravy Sektor bolo co? historia, par rokov dozadu, ale vy nememorujete
keby tvoj fuhrer psychopat nepadol, tak mal v plane zaviest 25% dph, ale ty by si bol spokojny lebo fico, to by bola ina DPH ,taka "vasa progresivna" :D tupelo
to som dneska dal za flasku rumu ty " urad prace"
obdobie caputizmu, to taky hlupak ako on nepochopi, hlavne ze je magnat z drevom :D
samozrejme aj deti mojich deti, ked nebudu hlupe slnieckarske ovce a neminu to a kraviny :D
aspon to nerobia tak "okato" ako nacisti v EU vid posledne volby v dvoch krajinach, si ich zopakujete ,pokial nevyhra ten "nas" nacisticky obdivovatel
tak uz to nie je chudatko " najdemokratickejsia skorumpovana svoloc v EU " ked utoci na ruske uzemia, takze ked bude vymazana z mapy tak mozte vyplakavat kolko chcete a podakovat sa fetakovi alzakovi
vy slnieckari, robite hrdinov za klavesnicami, idete vo velkom zakazovat napr chov kravy a argument lebo ze "prdia" a potom vyplakavate lebo fico ze je drahe maslo,proste ste tupy jak topanky, s plynom to iste, minule ta blbka co sa pochvalila ze volila PS protislovensko, na otazku ci je dobre ze nemci vypli jadro, ze ano naco im je ked elektrika je v zasuvkach :D
Vsetkym slnieckam by som dal trhove ceny za plyn, ked sa im nepaci, alebo sa odstahovat do bruselu ked su nespokojny
tak na to ze berie nejvecsi plat v NHL z pomedzi brankarov a kdejaky obranca z 3 alebo 2 lajny ma polovicny kontrakt a viac mu ostane, mi ako chytre moc nepripada
a kde je v kyjeve? otvorene kluby, promenady,obchody diskoteky to mi ako vojna nepripada
v davnych dobach ked bol este svet v poriadku, tak novinari museli pravdu a spravy hladat a overovat z dvoch zdrojov, dnes si "pravdu"vymyslaju"
citaj pomaly pismenko po pismenku ked neporozumies na prvy raz
a este bez dani :D teraz taky Sestorkin v NY rangers podpisal najvecsi brankarsky kontrakt za 11,5 miliona USD za sezonu na 8 rokov, ale co z toho ked mu dane zhltnu 55%
Ruské jednotky v oblasti Annovky a Uspenovky obkľúčili zvyšky niekoľkých rôt 79. brigády Ozbrojených síl Ukrajiny a jednotiek špeciálnych síl, ukrajinská armáda sa snaží dostať z kotla v malých skupinách. Celkovo môže byť podľa predbežných odhadov obklučených až 700 príslušníkov Ozbrojených síl Ukrajiny. To bolo číslo v sobotu večer. Je možné, že sa niekomu podarilo odísť pod rúškom noci.pokúšajú sa preniknúť v malých skupinách cez Uspenovku, cez koryto rieky Suchie Jaly. V skutočnosti tam do kotla spadlo niekoľko rôt a jednotka špeciálnych síl Ozbrojených síl Ukrajiny. Podľa rádiových odpočúvaní požiadali o príkaz na stiahnutie sa osemkrát, boli odmietnutí. :D no co uz budu zomleti v mlynceku, dobra sprava :D
Skusime malu nasobilku? tak ratajte ale vy nememorujete tak neviem neviem, zo 17 miliard navysil rouzpocet na 35 miliard, 22+3 miliardy si pozical, ako sam potvrdil naj ekonom galaxie psychopat z trnavy, a fico ukradol 3 miliardy rocne x4 cize mal usetrenych dalsich 12 miliard, dokopy-okopy 55 miliard euro ,covid+ energo kriza stala podla hegera 5,5 miliardy cize +- 50 miliard proste nie je, potvrdil to aj progresiec Odor, staci hladat, mal si sa 2x lepsie za matovica ked ma tolko penazi k dispozicii? ci stacilo ti tych klamanych 200E na dieta co ani nebolo?
Odporúčame