Prieskum SANEP: Väčšina ľudí považuje platy lekárov za dostatočné a nesúhlasia s krokmi odborárov
Tu je vidiet praca nasich "mienkotvornych medii" burcovat a podporovat nenavist voci vlade nic ine" a pisat klamstva a potom si napr clovek pusti infovojnu kde bol ako Host podpredseda odboroveho zvezu lekarov a jedna Hlavna sestra tam s dozvies ze zvysenie platov je nepodstatne, ale hovoril tam 2 priklady ktore hovoria za vsetko ako to funguje a preco je malo penazi v zdravotnictve. 1 Obcan je povinny odvadzat odvody do zdravotnej poistovne-Lekar je povinny ta osetrit ALE poistovna nie je povinna tieto ukony zo zakona preplatit a to je ten problem, 2. napr operaciu slepaka, co zevraj dokaze urobit kazda chirurgia, poistovna nemocnici preplati len material+lieky ale nie cloveko hodinu resp pracu, a to musi potom nemocnica platit zo svojho a preto maju take velke % vydavky z rozpoctu nemocnic. Tiez som bol najprv nasrany co vymyslaju ale potom rozhovore to dava zmysel,a som za aby sa to zacalo riesit poriadnou reformou.