od polovice roku 2022 stúpla v najviac zaočkovaných krajinách úmrtnosť o 20%. postupne sa to vyfarbuje. len dúfam, že tí, čo tak vehementne presadzovali očkovanie si v parlamente neodhlasujú covidovú amnestiu. tiež sa ukazuje, že čím viac dávok si človek pichne, tým viac toho spike proteínu sa ukladá vo vnútorných orgánoch, čo má za následok. mnoho závažných zápalových zmien. čakám na informácie, čo to očkovanie robilo s tehotnými ženami a plodmi v ich tele. akonáhle bude tá štúdia zverejnená, tak dám vedieť. ale prvé správy hovoria, že to nebude príjemné čítanie.


