keby si bol dostatočne vzdelaný, tak by si pochopil, že eu sa ženie do záhuby. momentálne vedenie eu je hotová katastrofa. za nejakých 20 rokov bude eu druhoradé zoskupenie. dobre sa pozri, čo sa deje v ázií, ako napreduje čína, india, vietnam a iné krajiny. okrem vedenia eu je tu lenivosť dnešných mladých ľudí. všetko by chceli mať hneď na počkanie bez nejakej vynaloženej námahy. študujú len humanitné vedy, tých prírodných sa boja. eu stratí technickú a výskumnú vrstvu inteligencie. hríba neznášam, no občas má veľmi zaujímavého hosťa. tu máš link a vypočuj si záver. tam práve hovorí o tom, čo píšem ja. https://www.youtube.com/watch?v=KruTgvYfW04 celé je to veľmi poučné, aj keď to má takmer dve hodiny, stojí to za to.


