nekompetentné vedenie klubu, nezmyselné nákupy hráčov, ktorí sa nikde neuplatnili. a nič sa na tom nezmení ani po znovu inštalácií mladého kmotríka.
nekompetentné vedenie klubu, nezmyselné nákupy hráčov, ktorí sa nikde neuplatnili. a nič sa na tom nezmení ani po znovu inštalácií mladého kmotríka.
ten človek možno hlúpy je. ale dám krk na to, že ty nemáš ani tretinu blahových vedomostí. s blahom vo všetkom nesúhlasím ani ja, nepovažujem rusov za bratský národ, mám voči ním veľa výhrad. ale označiť blahu za hlúpeho môže niekto ešte hlúpejší ako samotný blaha.
pravda zas zvesela maže. takže ešte raz sa pýtam, dokedy nás bude terorizovať táto tupá ťapa. asi si myslí, že tieto jej priblblé nápady jej zabezpečia znovuzvolenie. no je na veľkom omyle. skôr by sa mala zamyslieť, z čoho chce zaplatiť dlhy tej svojej skrachovanej strany.
nechám ťa v tvojom omyle. už sa pomaly blíži prenos z rugby. a ten má pre mňa vyššiu zábavnú hodnotu, ako sa dohadovať s tebou.
len debil nazve pochod mieru za fašistický. ty presne patríš do tej skupiny. ty a tebe podobní tu zvádzate cenzúru. takže sa upokoj.
ale nikdy to nebolo také vypuklé. fico vládol sám a neprijal žiaden zákon, ktorý by nejako podporoval cenzúru. zato táto vláda prijala zákony na blokovanie nepohodlných názorov.
už si tam mal byť. a zober so sebou aj túto vládnu čvargu. a odpracte sa až na sibír.
celá rtvs by sa mala v prvom rade zamyslieť nad svojou robotou. je to semenisko provládnej propagandy.
to tupelo si ty. ty sa necháš okrádať touto čvargou. tebe vyhovujú plagiátori vo vláde. zrejme aj ty máš svoje skúsenosti s plagiátorstvom.
kto vyhlásil republiku za fašistickú stranu? ty? no to si tak môžeš strčiť za klobúk. ak by to bola fašistická strana, už dávno by musela byť súdmi zakázaná a rozpustená.
súhlas. fica budem voliť hlavne z trucu. nech túto čvargu bárs aj šľak trafí. a tak spraví celá moja rodina. už sme sa na tom uzniesli.
ja som nevydržal ani toľko. aj dnes odignorujem toho trnafského debila. nedeľu si kaziť nebudem. jačkárová dostala príkaz od nejakého dramaturga.
ešte spomeniem jednu stranu, ktorú ja voliť nebudem. je to republika, ktorá je parlamente, má stále nad 5% a ich predstaviteľov v diskusiách totálne ignorujú. ani neviem, či niekto z republiky v nejakej relácií bol. zato taký šeliga a tupá verona sú tam každú chvíľu.
dúfať môžeš, no nebudú. zabúdaš, kto ich platí. médiá majú svojich nových miláčikov. a tí pochádzajú z hlasu.
smer má pravdu. z rtvs sa stala vládny nástroj propagandy. svedč o tom aj dnešná relácia 2 5 minút 12, kde bude musieť národ počúvať šibnuté bludy trnafského idiota, ktorého neznáša 90% občanov. ak politická strana pošle do diskusie podpredsedu strany, rtvs to musí akceptovať. blaha nie je žiaden zločinec, má síce názory, s ktorými sa ani vždy nestotožním, no to neoprávňuje nejakého dramaturga zakázať mu vstup do rtvs a diskusie. stále hovorím, že pomaly je to tu horšie ako za komančov. neoliberálna čvarga a degresívci likvidujú aj posledné zbytky slobody slova. a ešte sa čudujú, že alternatívne médiá majú vzrastajúcu popularitu a sledovanosť. toho hada na čele rtvs treba po voľbách z tej inštitúcie vyhnať.
je mi úplne jedno, čo odporúča nejaká who. asi za to berie dostatok prachov. normálny človek si nedá pichnúť niečo, čo má účinnosť 20% na dva mesiace. a už sa konečne oboznám s tým obrovským množstvom nežiadúcich účinkov. a áno, množstvo ľudí má trvalé následky s vakcinácie tým bordelom. ty budeš zrejme z lajna a takým je úplne zbytočne niečo vysvetľovať. možno si od degresívcov. ale to je to istí ako z lajna.
aj ty si z lajna a pravdu nemáš.
klamali o covide. nepripustili žiadnu diskusiu. nedoučení pisálkovia sa robili múdrejší, ako ľudia s viacerými titulmi pred a za menom. a ako si si už celkom isto stihol všimnúť, tak vtedajšie hoaxy sa dnes stávajú pravdou. to isté platí aj o ukrajine. pozri americké médiá. pozri, čo hovoria mnohí americkí generáli. tu u nás sa píše len o tom, koľko bolo zabitých ruských vojakov. no ani slovo o tom, koľko padlo tých ukrajnských. nemecká médiá napr. píšu, že ukrajinci prišli už o polovicu tankov.
ešte k ukrajine. vôbec nejde o kvalitnú putinovú propagandu. skôr ide o jednostranné informovanie zo strany našich médií. a ak sa začne niečo hustiť do človeka, tak časom má k tomu odpor. toto je aj prípad ukrajiny. a treba zobrať do úvahy, že v dobe internetu nie je problém čítať a sledovať zahraničné médiá. dostávajú sa tu informácie o tom, čo sa píše napr. v takom usákove, čo povedal trump, čo hovoria niektorí americkí generáli a pod. takže by ste si mali vy novinári vstúpiť do svedomia, či tá nechuť voči ukrajine nepramení aj vo vašom neobjektívnom informovaní. vy ste sa vôbec nepoučili s covidu. aj vtedy ste písali jednostranne a ľudia si našli informácie inde. aj preto bol obrovský odpor voči tým opatreniam. vy píšete propagandisticky. vy nepíšete objektívne.
myslím, že si z lajna. a toto moje presvedčenie je skalopevné.
Odporúčame