Vazeni .Putin vyhral.Roky varoval NATO proti rozsirovani ich vplyvu na vychod.Bol ignorovany ponizovany a nikto ho nebral vazne.Toleroval rozsirovanie NATO v baltickych krajinach. V Polsku atd. Dosla mu trpezlivost v pripade Ukrajiny.Rozhodol sa konat. Ked NATO alebo Europska Unia nahodou prijme Ukrajinu do svojho klubu.Tak prijmu zdecimovanu krajinu ktorej rekonstrukcia bude trvat desatrocia a ked si uvedomime fakt ze sa tu jedna o jednu skorumpovanu zaostalu krajinu tak mozno nikty.Jedine co zachranilo Europu a Ukrajinuod totalnej katastrofy bola mierna zima.......
Tieto zvasty o Ukrajinskych vojnovych uspechoch su presne to.Zvasty.Nieco ako ked boxer ktory boxoval proti Mike Tyson a prehral KO sa citi uspesny pretoze vydrzal 4 kola. Smiesne a smutne v tom istom okamihu:-()
Ciste nazor. Prispievatej nie je na strane nikoho a cely tento konflikt (okrem humanitarnej katastrofy na obidvoch stranach) sa ho netyka


