Toto by bola dobra politicka platforma pre skorovodcu Harabiniera.On ako Goral by urcite nasiel riesenie ako sa vysporiadat z divocinou:-))
Toto by bola dobra politicka platforma pre skorovodcu Harabiniera.On ako Goral by urcite nasiel riesenie ako sa vysporiadat z divocinou:-))
Vy ste dokazom ze ten stary rabin mal pravdu.Mentalna kapacita ludi ktori opakuju to iste a to iste im garantuje karieru krmica bravov a ti musia sluzit kazdemu:-)))))))))))))))))
:-))) Hey Anti Otazkou tu je co v RF skutocne klesa?:-)))))
for mr.salim. Nie je to na zidoch aby rozhodli kto je hanbou ich naroda. Ok v prvej svetovej nebojovali francuzski zidia proti nemeckim? To iste sa da napisat o krestanoch.Bola 30rocna vojna vojna hanbou protestantov alebo katolikov.Iran vs Iraq dobry muslim proti zlemu muslimovy? Kto zvoli p.Zelinskeho za prezidenta UA?Dobri pravoslavni alebo zli pravoslavni?. A samozrejme otazka nemoze byt zid Ukrajinskym patriotom? A na zaklade coho si davate pravo rozhodovat co je pripustne alebo nepripustne? Cize co hovorite ze snaha na zmierenie historickych krivd je pemanentnou zabranoupre zidov pre ich ucast v zalezitostiach v krajinach kde ziju? Alebo maju hodit nuklearnu bombu(ktoru samozerjme nemaju) na krajiny ktore sa dopustali najvacsich svinstiev proti nim.
Vase myslenie je antisemitizmus ako vysity.Mate problemy z Ukrajincami a blamujete za to zidov.Smiesne:-))
V tom co pisete je element pravdy ale ako je za to 15 rocna gymnastka (ciste priklad) za to zodpovedna?
Tragediou toho vsetkeho je fakt ze ako vysledok stupidnej politiky trpia za to ludia co s tym nemaju nic spolocne. Pred padomSSSR bol sport ideologicckou zbranou propagandou SSSR ako ukazka superiority sovietskeho ubermensa. Svet sa zmenil Vazeni a podla mojho nedoleziteho nazoru trestat nevinnych je hlupostMozno by si svet mal uvedomit ze tito atleti nereprezentuju svetu ziadnu hrozbu a nie su zodpovedni za rozhodnutia svojich vodcov.Tato snaha izolovat Rusko s kazdenieho diania ci v sporte alebo kulture nepomoze nikomu ciste vytvori priestor pre zbytocnu nenavist atd....
Predtym nez ma obvinite z Ruso alebo Ukrofobie alebo " filie" iba dodam ze mi je cela tato vec na haku.A snazim sa na to pozerat ocami neangazovaneho cloveka.Jedine co ma na tom mrzi je ze mladi ludia investovali svoje detstvo a skoru mladost a by ukazali vykony v priatelskej sutazi.A to im bolo ukradnute.....
Vinimka potvrdzuje pravidlo:-)) Inac ste 100% pochopil co som sa snazil povedat ++++
Re Putin Zelinsky nie je zid ale je kazdopadne hanbou zidovskeho naroda.Nieco ako ist ist do cinskej restauracie a objednat si bryndzove halusky alebo cernohorsky rezen:-)))
Cize nezid je hanbou zidovskeho naroda. Nie je antisemitizmus zabavna vec? Ma logicke zaklady a ako myslienkovy
proces ulavy.Nieco ako navsteva na zachod:-)) Ulavy vyprazdni creva a necha za sebou prijemnu aromu:-)))
Co sa tyka kriteria mat priatela.Pre mna je tovelmi jednoduche.
1.Je basebalovy fanusik
2 ma rad pivo a kvalitny cas v krcme
3 veri iba v jedno ze malebny damsky zadok je dar bozi
4 je ateista a ked nie tak jeho vieru si necha pre seba a nie je ochotny o nej diskutovat
j5 jehozivotna filozofia je jednoducha.Zi a nechaj zit.A ked sa niekto chce postavit na hlavu tak je to jeho vec
6co niekto robi v posteli vo svojom dome a aka je jeho sexualna preferencia je jeho business a nesnazi sa ju ani kritizovat ani obhajovat
7veri ze cernohorsky rezen je ultimatny gastronomicky vytvor
8 veri ze zivot je fantasticky a rozculovanie sa nad politikou rasou nabozenstvom inch je je totalna hlupost.
++++:-)))))))))))))))))))))))
Asi tak+++ Co je na tom prekvapujuce ze Israel okrem humanitarnej pomoci obidvom stranam nie je v tomto konflikte vobec angazovany...Ten idiot ma uzasnu schopnost si vytvarat nepriatelov
Ok sorry sprosta posledna veta.Co ma Zelinskeho politika alebo postavenie spolocne z jeho nabozenstvom.A preco to v21 storocici niekomu trha zily:-))
:-))) Zaaujimave.Hocico si o tom myslime. Zidiaa boli vzdy videny ako piata kolona.A tu mame zida ktory sa hlasi kUkrajinskej kulture bol zvoleny v tajnych volbach obyvatelmi znamymi svojim antisemitizmom a ked sa vyhneme jeho politike tak bol schopny motivovat zapad na obranu svojej civilizacie ok.celkove schopny clovek.
Ale nemoze byt anizidom? Ok cele sa to zda zjednodusit jednou otazkou.Co ma nabozenstvo vodcu Zelinskeho spolocne z jeho nabozenstvom?
Co je to zidovsky narod?
Ok dakujem za zdvorilu odpoved Iba jedno.Mozno moja ignoracia vychadza z toho ze ja nic ine ako parliamentnu demokraciu nepoznam. Co sa tyka mna ak nastroja zahuby Vasej krajiny netreba si robit starosti.Zijem na druhej strane Atlantiku Either way I appreciate your time....
:-))) Naposledy som mal mal jaternicu pri mojej poslednej navsteve Bratislavy asi pred 20 rokmi.Bohova vec:-))
Yes.Presne ako pisete.+++
Odporúčame