Az na to ze wikipedia je otvorena kazdemu
Zda sa ze travite vela casu v kaviarniach:-) Co je samozrejme fajn....
+++++++ a to netreba ani spomenut hanobenie lingvistickej a narodnej skupiny
Nie nemam. Ked vidim nieco co vyzera ako ....zneje ako ......tak to pravdepodobne je .....
:-)))) Najviac sa mi paci ten prudky rozvoj. Kazdopadne respektujem odlisne nazory od mojich ale to co ste napisali je cista bolsevicka propaganda hraniciaca z opisom reproduktivneho organu. Mudr.Harabinier byto nepovedal lepsie:-))
.A vysledky tych studii boli pozitivne. Udene maso dlhsie vydrzi:-)
Ok.Cize bola zbita do vedomia.?Je jedno japonske prislovie
zenu ani kvetinou neudries...Ok samozrejme tu hovorime o inej civilizacii a hlavne kulture
++++:-))Dakujem za reakciu a za to trdlo:-))mna tak nikto nenazval desatrocia
A tato krajina ma ambicie dostat sa do EU. Pozoruhodne
Aj ja somto zaznamenal.Mal som viac piv ako normalne:-))
Zdravim p.Kormidlo
Mozno slovo pokrytec nesediJe to psychopat ktory sa svetu predstavuje ako starostlivy otec a fakt ze podporuje matky svojich deti je v poriadku. Co robi jeho chovanie chovanim psychopata je ze on pouziva plodenie deti ako sposob zavislosti a kontroly.Specialne v case antikoncepcie ked zeny aj muzi su schopni zabranit tehotenstvu. Toto zmlatenie je iba mala cast jeho osobnost. A mozno preto jeho partnerka ho nezazalovala v case ked sa skutok stal.Zit na Floride bez prijmu a bazena je komplikovane.Ok.Mozno p.Kolar je tajnym vyznavacom mormonskej viery alebo muslim a tato forma zavislosti zien na nom je mozno forma legalneho haremu..Alebo faktom ze to nema v hlave uplne v poriadku.....
preco to vidite ako bulvarnu spravu? A chlap ktory zbije zenu do bezvedomia a povie ze by to urobil znovu a neprejavuje hociaku lutost.Je sefom parliamentu?V krajine ktora uznava zakladne ludske prava..
Preco Vam to trha zili Vazeni. A preco je to vobec dolezite.Toto nie je prvykrat.Spomente si Hedvigu Malinovu proti ktorej isla cela sila vlady aby ju kompromitovali. A dokonca musela opustit krajinu. Tradicne aby zena dokazala ze na jej bolo spachane nasilie je na nu vystaveny natlak od policie pravnikov a v pripade HM aj minister vnutra grof Kalyinyi.A vsetka snaha nie je na zistenie pravdy.Pokial teda tomu rozumiem p.Kollar Alfa Samec extraordinaire mal stastie ze ho jeho je partnerka nezazalovala v USA nakolko keby bol udsudeny US a isiel do basy tak by mal pravdepodobne viac sexualnych partnerov ktori by z neho spravili transgender slecnu Kolarovu. To mozno ciastocne vysvetli preco az po tolkych rokoch.Zbytok? Pan Kollar je videny ako sympaticka osoba.Stasrostlivy a milujuci otec ktroy je schopny zmlatit bezbrannu zenu do bezvedomia. A to mu garantuje mandat:-(
Hey Anti..Samozrejme ze nie razto Americanov a europanov prestane bavit platit za stratenu vec.
Pomienkou pomoci by malo byt prinutenie Zelinskeho aby isiel rokovat.Cela tato blbost je vo stadiu ze moze trvat desat rocia
To by kazda druha stavba bola vaznicou:-)))++++
Sorry nie idemnitu ale imunitu:-))))))
P.Pedro666Nikde som nepisal o uspechoch alebo neuspechoch niekoho. To co pisem je ciste v kontexte daneho konfliktu a moja (nedolezita) kritika zapadu z mojho uhla pohladu(nedoleziteho). Rusi vidia rozsirrenie NATO na vychod
ako utok na ich suverenitu.Ci je to chyba alebo nie to je ciste na nich. Z Vasou poslednou vetou ciastocne suhlasim ale to je ina tema. Tiez clanok je o Ukrajinskych dronoch ako keby to bola velka vec,Nie je.Napriek uzasne drahej pomoci z NATO dosiahli v skutocnosti velmi malo.Co sa tyka tych zahanbenych Rusov.Rusi jednoznacne prehrali studenu vojnu.V skutocnosti bez vystrelu. Cele rozsirovanie NATO na vychod vidim (znovu nedolezite) ako urazku a nedostatok respektu. Co je dufamOK
Ok.Neviem ale pokial viem sa tomu p.Kollar priznal tohto roku. Fakt ze skutok sa stal(ku ktoremu sa p.Kollar priznal) pred 11 rokmi na veci nic nemeni. Pokial teda zakony SR povoluju jedno zbitie na kazdych 10 rokov:-)) Tiez preco to p.Kollar spomina na pode parliamentu? To je kriminalna zalezitost co nema s politikou nic spolocne.
Neviem ci je to subjekt pre parliament a vobec celkove na diskusiu.Nepripomina vam to Vazeni pripad Hedvigy Malinovej ciste ze p.Kolar vyuziva svoju poslanecku idemnitu. Co samozrejme Hedviga nemala a bola subjektom utokov vterajsieho ministra vnutra byvaleho politickeho vazna grofa Kalyinihiho?:-)) Ale hey.Prezident Clinton premenil ovalnu kancelariu na oralnu kancelariu klamal svetu a kde nic tu nic:-)
Dobra tema pre bulvarne media:-))
Odporúčame