Jeden asi zmlatil manzelki.Ti ostatni boh vie:-))
Jeden asi zmlatil manzelki.Ti ostatni boh vie:-))
O com sa vobec vadite vazeni? Premier cudzej krajiny si povie co si mysli a vy si idete po krkoch.Upokojte sa. Ked niekto z vas hlada racionalitu v tejto v kontexte ludskej skusenosti nedolezitej veci tak to je iste ako hladat ihlu v kope sena. Vazeni toto nie je o Ukrajine Rusku NATO atd.Toto bolo zinscenovane bolsevickou Cinou aby oslabila Rusko a zistila schopnosti jej armady a eventualne sa pripravila na utok na Ruske Imperium pre jej nerastne bohatstvo.To by mala byt vodcu Putina prioritanie sa vrtat do Ukrajiny. Rusko je nula .Su tu tri velmoci.Cina India a mozno USA.Zbytok? Ciste neangazovani divaci vrtajuci sa v nose
CIze pohoda Vazeni.Vasa zlost a zla nalada neublizi nikomu iba Vam.......
OK. Sorry KGB:-))))Totalny rozdiel:-)))
:-))CoVas skutocne trapi p.new-pes:-)) Von s tym:-))) A preco su tak jedovaty? Prosim Vas nechodte zmlatit manzelku.O nic tu neide:-)))
Vazeni.Nezabudnite ze vodca Putin je byvaly agent NKVD a ako taky pozna vsetky triky ako sa udrzat u moci.Toto cele bolo jeho dielo.Svet si mysli ze jeho pozicia ako Vodcu naroda otrokov a posluhov je ohrozena.Byci trus.Prave naopak. Keby sa to stalo za Stalinovej ery tak by dostal medajlu ako hrdina SSSR. Proste pouzil toho kuchara co sa hral na generala na skoro vzburu a tymto vybornym taktickym krokom nielenze odhalil nepriateov jeho politickeho systemu ale aj slabiny vo veleni tej skorumpovanej bandy ktora sa vydava za cervenu armadu. Toto je iba zaciatok.Momentalne ako stabilizuje jeho poziciu zacnu cistky.Najprv vo vlade.Potom v armade.A nakoniec ti ludia co na uliciach vitali Vagnerovych kriminalnikov z kvetinakmi. Garantujem Vam ze ti proruski politici a polovica slovenskeho obyvatelstva tancuju kozacika nakolko ich tuzba za navratom bolsevizmu sa kazdopadne vracia:-))
Z Ruskym Impriom na vecne casy a nikty inak
Keby ruze mohli hovori tak by sa nikty nechvalili svojou krasou pretoze oni vedia ze su vzdy krasne
Mozno nie hlupy ale kazdopadne letargicky.V zmysle ze za stabilitu obetuju svoje zakladne ludske prava a nechaju sa viest psychopatmi....
Konspiracne teorie su vic lukrativne ako fotografovanie:-))Clovek sa musi neako zivit.Pozri sa na p.Kolara on zivi 11 deti.Ja zivim 11 krciem:-))))))
Vazeni.To je stara hra gangstrov.Vyvolst problem aby zistili lojalitu svojich podriadenych. Totoje hra vodcu Putina aby videl kto je skutocne na jeho strane albo kto je zradca,Skutocne verite ze 25000 vaznov moze ohrozit Rusko? Toto je perfektne hrana hra vodcu Putinaa a jeho poskoka j.Toto v ziadnom pripade neposkodi vodcu PutinaPrave naopak..............
+++++totu zaujimavu malickost si mnohi prorusky prispievatelia nevsimli:-)))Neprijemna pravda je ignorovana
Aka slabina jednemu sialencovi sibne a ide na vylet.Druhy s toho urobi vlastizradu:-))) Toto nema z rezimom nic spolocne. Cele toto je jedna neuveritelna fraska.Cele toto je Potemkinova dedina.Vsetko je vsade dobre napriek tomu ze to cele stoji za h.....o
++++niekedy byt slepym je dobra vec:-)))))))))
Skutocne neviem ked som bol v Bratislave v 2001 tak kazde druhe dievca bolo peknejsie ako miss 2023.
Alebo moj zrak nie je co bol:-)))
Budu strngat klucami ako Cechoslovaci v 1989? Vazeni toto zacina vyzerat ajko moderna internetova hra.Vsetcia sa na tom bavime ale keby sme sa nahodou ocitli v "realnej" realite tak by vznikol nedostatok taletneho papieru..Toto nie je legracia.Toto je nepredstavitelne vazna vec kade ludia prichadzaju o zivoti deti o otcov.A tragedia toho celeho ze je to dielo starych popdov ktori chcu svetu ukazat ze nieco dosiahli a budu z nnich mumie ako zo Stalina alebo Lenina..Osobne (nedolezite} za to blamujem zapad.Bezvyhrade bez emocii,Jedine riesenie je ze ked zapad prestane dodava zbrane UA tak budu motivovani si sadnut k stolu a dufa ze studene hlavy vyhraju.Inac tu bude nova 30 rocna vojna o ktorej vysledku sa z mnohi z nas nedozvedia..
Zda sa ze vodca Putin si vytvoril problem
Odporúčame