Vacsinou casu vojna konci tym ked nie je s cim bojovat alebo ked si obidve strany uvedomia ze bojuju o zbytocnost.Jeden z mala mudrych vyrokov J.Stalina bolo ked povedal :Tato vojna bude vyhrata nie na bojisku ale v tovarniach. O tom ze RF federacia tuto vojnu vyhra nemam ziadnych pochyb(nedolezite) .Ukrajina je otvorena rovina nie hornata ako Afganistan.Ok kam s tymto idem.Pokial bude zapad nekriticky podporovat Ukrajinu a zasobovat ju modernymi zbranami tak sa to nikty neskonci.Svojou nekritickou podporou jedneho skorumpovaneho a nedemokratickeho statu akym Ukraina kazdopadne je pachaju presne to iste s coho obvinuju Rusko.Proste vrazda na objednavku.
PS/Prispievat je absolutne nestranny .Ma cely tento konflikt na haku


