Ok.Dohodnime sa.Ja som sprosty a Vy ste mudra:-))
Ok.Dohodnime sa.Ja som sprosty a Vy ste mudra:-))
OK mate pravdu. Nepovedal to Dostojevsky.Povedal to charakter z jeho knihy Zlocin a trest. Nepametam si na ktorej strane tosi musite najst sama.Pokial teda viete citat.Vy tajna pseudointelektualka:-)))
Krasa je kratkodoba tyrania
Hey Anti.Kolko zivotov stali Stalinove cistky. Kolko bolo pogromov za carizmu.Cela ich historia je historiou psychopatyckych vodcov a zivotom ubitych obycajnych ludi.Bohuzial toto nie je narod 21 storocia.Toto je narod v poslednych fazach feudalizmu
Hey Anti.Tiez si to myslim.To nie su iba Banderovci aj obycajniUkrajinci co sa zabavali na polovackach na zajordancov Kazdeho zajordanca v sluzbach zivelne antisemitskych krajin by bolo treba vykastrovat (extremna obrieska:-)) A co ti garantujem ze momentalne ked sa zapad unavi zivit tuto sprostu vojnu tak zacnu kazdopadne v Kijeve pogromy.Proste kto je na vine toho vsetkeho.Samozrejme zajordanci.
Rusi nikty nemali respekt pred ludskym zivotom. Pojem dialog je pre nich neznamy a ich jediny sposob argumentacie je zabit cloveka ktory ma iny nazor nez oficialna dogma. Ako to povedal Fiodor Dostojevsky na rusky narod iba bic.Samostatne myslenie sa neodporuca .....
Dobry politicky tah p.Matovica. Samozrejme ze kazdy parliament v civilizovanych krajinach by tuto "ponuku" odmietol ako kupovanie hlasov a protizakonne ovplyvnovanie vysledku volieb. Ale v mysleni ludi ktory su osudom nuteni pocitat kazdy cent to mozno ukazuje p.Matovica ako "Igora zachrancu" a v nabozensky konzervativnej krajine ak SR by mal byt vyhlaseny ako Svateho.Nieco ako Maria Tereza .Ok dost legracie.Ked si obyvatelstvo neuvedomuje dolezitost ich hlasu v demokratickom procese tak si zasluzi vladu aku ma ......
Zavidim Hedvige Malinovej jej pravdepodobne dobru naladu. Verim ze ked pride navstivit grofa Kalinyiho do zalara tak mu prinesie misu szegedinskeho gulasu:-)))
Ok. Kazdopadne Vam dakujem za Vas kompliment re:osobnost:-))) Kazdopadne ovladanie gramatiky svetoveho jazyka akym kazdopadne slovencina je :-)) kategorizuje osobnost(terminktoremu pravdepodobne nerozumiete.}...ale som kazdopadne rad ze vobec reagujete na moju"osobnost" ktoru pravdepodobne povazujete za menejcennu nakolko skutocne rozdiel medzi Y a I je skutocne dolezity:-)).Ja Vas povazujem za tajneho geniusa nakolko ako taky sa sustredujete na trivialne chyby a totalne ignorujete temu . Ok,Zjednodusim to.Preco na mna vobec reagujete?
Zda sa ze si ma mylite z niekym ktoreho skutocne zaujima co si o mne myslite:-))
Krasny slnecny den asi pet stupnov ziadne vetry.Ok okrem mojich:-)))
Som ochotny sa stavit ze je to praca buduceho prezidenta Stefana Harabiniera a jeho piatej kolony "VLAST":-)))
Dokazy sice nemam ale kazdopadne verim je to pravda.Samozrejme ze tohli byt anglosasi alebo krestania z zidovsky mi predkami.:-)))
:-)))) Hedviga malinova sa musi pozerat z druhej strany Dunaja z usmevom na tvary ked vidi grofa Kalyiniho v putach.Mlyny spravodlivosti melu pomaly ale isto.Co je na tom pozitivne je ze je tam moznost si vasi politici uvedomia ze nikto nie je nad zakon......
Samozrejme prispievatel veri v prezumciu neviny..........
som rad ze som Vas zabavil
Vedia vobec rusi co je to spodna bielizen?
Napred cesta nemozna,Naspat sa ist musi:-))))))))))))
Odporúčame