Ked sa to trochu pritiahne za vlasy a NATO by prijalo Ukrainu to by znamenalo neoficialne vyvolanie vojny Rusku. PreRusko bola Ukrajina vzdy ako obranna zona voci zapadu. Budu to vidiet ako eskalaciu (co sa nakoniec dokazalo ) a ked budu mat pocit ze ich niekto pritlaca k muru tak to moze viest k nuklearnej katastrofe.....Samozrejme ze je to komplikovanejsie........


