V tomto prípade...:-)
..."Jadrový arzenál USA musí byť údajne taký silný, aby dokázal odstrašiť akýchkoľvek agresorov zvonka"...
Milý Tlčhuba, to isté platí aj opačne ! KĽDR chce mať jadrové zbrane, aby odstrašili akýchkoľvek agresorov zvonka ! ! !
Zdá sa, že v usákove medzi negatíva už nepatrí len "proruský", ale aj "pročínsky"...:-)))
Opilec sa z opice vyspí. Ale čo Vy, pani Applebaumová ? Ráno budete rovnako "múdra", ako teraz, keď trepete dve na tri...
Áaaa, gentlemani prišli domov z práce ? Drinky už zrejme vypité...súdiac z reakcií...:-))
Zažila som veľa, ale mám dve nohy, odišla som!
Niekedy aj štvornožky...:-)
Príde Rus domov z práce, naleje si vodku....opilec
Príde Čech domov z práce, dá si pivo....opilec
Príde Slovák domov z práce, naleje si borovičku...opilec
Príde Američan domov z práce naleje si bourbon...gentleman popíjajúci si svoj zaslúžený drink
Unikol tajný dokument o brexite: Britská ekonomika utrpí rozsiahle škody
To je nejaké divné. Nás, a všetky štáty, ktoré by náhodou chceli vystúpiť z EÚ varujú a vystríhajú média s tým, že by utrpeli škody, ktoré by znamenali pomaly katastrofu. A v Británii, ktorá zatiaľ jediná ide oficiálne opustiť EÚ, bolo to, že "utrpí rozsiahle škody", doteraz TAJOMSTVO ?!
A predstav si, že je aj vraj "civilizovaná spoločnosť", kde je klaun prezident. Nepoznáš ? :-))
Myslieť si, a hovoriť niečo, sú dve rozdielne veci !
Spustil to McEnroe ? Nechcem to zľahčovať, ale mne McEnroe nepríde ako prototyp férovosti. Ten Federerovi vo fair play nesiaha ani po päty.
Asi niečo také, ako je Turecko ostrov stability...
Podľa "googla": oslovení Mr., Ms., Mrs. sú skratky, ktoré sa v britskom prostredí píšu bez bodiek a v americkom prostredí s bodkou na konci.
Ty si tuším v USA, súdiac podľa Tvojho "vlasteneckého" avataru. Alebo aj Briti majú Sochu Slobody ?:-)))
Hm, keby vyhral Čilič, tak by neprajníci blabotali asi niečo o tom, že mal výhodu jedného dňa voľna naviac...:-) Štváčom a závistlivcom sa nikto nezavďačí...
Tragédia by to nebola, keby to bolo na týždeň pre jednu osobu ! Bohužiaľ, suma je podľa článku na mesiac !
Odporúčame