Na koňoch, so šabľami...:-)
Na koňoch, so šabľami...:-)
Keď sa v chudobných štátoch pobijú ľudia o potraviny...no...dobre. Ale keď sa v bohatom západnom štáte ľudia bijú o nutellu... tak neviem... kde urobili súdruhovia kapitalisti chybu ?
"Situácia je o to pikantnejšia, že Kurdov ako spojencov USA v boji proti teroristom z tzv. Islamského štátu vyzbrojuje a podporuje Washington"...
Toto je realita ! Či sa Ti to páči, alebo nie ! :-))
Sem-tam zabodoval aj Drahoš, ale v konečnom súčte, síce nie o veľa, ale Zeman Drahoša prekonal.
To fakt nikto nekontroluje po sebe čo naškrabal ?... piatim "filmám" vo výške 10 miliónov eur
..."Výsledná suma za vymazanie Spaceyho z histórie Netflixu je závratná. Celkovo to stále ( p. Vávra asi mienil napísať "stálo"...nevadí, chybička sa vlúdila ) 39 miliónov dolárov"....
No to je ozaj "závratná" suma ! Možno Netflix vyhlási bankrot. :-)))
USA údajne dodržiavajú striktne medzinárodné právo, lebo vraj údajne nikdy nikoho nenapadli bez mandátu OSN ! A vraj vždy konali len a len na základe jasných, nezvratných dôkazov; a to sa týka aj ZHN v Iraku ! ! !
..."Bašár Asad, USA, Rusko, Irán, Turecko, Saudská Arábia, Katar, Hizballáh, Al-Kajdá, ISIS… Sýria je strelnica, na ktorú je, ako ukazuje aj Erdoganov útok, vstup voľný".
Ako obvykle, Javůrek, Tvoja rozlišovacia schopnosť je nulová ! Hovorí Ti niečo legálne zvolený prezident Asad a oficiálne požiadaná o pomoc legálne zvoleným prezidentom Asadom, Ruská Federácia ?! Asi nič ! ! ! Inak by si ich nehádzal do jedného vreca s USA, Saudskou Arábiou, Katarom, Hizballáhom, Al-Kájdou, ISIS...Si len miz erný škr abák !
Iste, ak je svadba v sobotu a ide o dodanie svadobných koláčikov...:-)
To máš odkiaľ ?! Zatiaľ je len dohodnutý kontrakt o dodaní S 400 Turecku ! S prvými dodávkami súčastí systému do Turecka sa počíta v marci 2020 !
To by musela byť sibírska tajga. Kvôli "lesoparku" do toho naplno nepôjde ! Skôr pôjde na to "od lesa"...lebo je dobrý stratég !
+ + + Vtipné...:-))))) A koho považuješ za "horára" ?
Neviem o čom Ty tu stále točíš, ako keby už S400 bol v držaní Turecka ! Zatiaľ je len dohodnutý kontrakt o dodaní S 400 Turecku ! S prvými dodávkami súčastí systému do Turecka sa počíta v marci 2020 !
Nevadí, hlavne , že majú hodnotenie AAA +++ :-))))
Hm, ..."Szlovac...vykaly"
A čo si zaslúžite vy v Česku ?! Slováka najprv ministrom financií a potom premiérom... :-)))))
Boj proti islamistom už nie je pre USA prioritou.
:-)))) To už akože islamistov porazili ? USA ? :-))))
Odporúčame