Je toho oveľa viac, čo Ty nechápeš !
Tomuto "vtipu" môže na Slovensku konkurovať len "priemerná stredná dĺžka života"... Stredná dĺžka života predstavuje NÁDEJ na dožitie za predpokladu, že počas celého života človeka sa nemenia úmrtnostné pomery. A "najlepšie" na tom je, že z tohto "predpokladu" sociálna poisťovňa určuje záväzne (!) reálny vek odchodu do dôchodku ! Absurdná realita dnešného sveta....
"Minister kultúry Marek Maďarič nemieni kandidovať za prezidenta SR. Potvrdil to médiám po stretnutí s prezidentom SR Andrejom Kiskom, s ktorým sa rozprával aj o prezidentskej kandidatúre".
Milí škrabáci, kandidovať ZA niekoho nie je možné ! Každý môže kandidovať len ZA SEBA ! Ale dotyčný pisálek mal iste na mysli kandidatúru Maďariča NA prezidenta ! DOUČE sa slovenský jazyk !
Ty nevychováš ani prasa ! A dieťa, ktoré si vypočuje tú Tvoju "umeleckú tvorbu" z nej určite nebude "vychované" !
Tak ešte raz, aby si to pochopil aj Ty ! Trump nie je génius, ale šašo a de bil !
Páchateľov chytia. S identifikáciou nebude problém, veď okrem kamier tam bol "očitý svedok", "Čumil" ! :-)
A ochrana Schengenu Ti nič nehovorí ? ! ! !
..."Clintonka proti nemu nemala sancu! A mozeme bit vsetci radi, keby bola prezidentkou ona tak uz je davno vojna proti Rusku"!
To máš síce pravdu, ale nič to nemení na tom, že Trump nie je génius, ale šašo a de bil.
Sorry, až teraz som si všimol, že aj Ty si mu dal rovnakú otázku...
Aby si to de bil uvedomil ! Veď nakoniec, svoju časť majetku si môžu od rodinného de bila vyúčtovať !
To by Európa asi konečne zrušila sankcie proti Rusku...:-))
Zdá sa, že aj Ty si odtrhnutý od reality ! To si naozaj zbytok Slovenska myslí, že v Bratislave zarába každý (!) najmenej 1000 eúr ?!
A Ty zasa nechápeš, že Slovensko bolo na chvoste českého záujmu v tzv. Českoslovenku....
Vcelku sa dá s týmto pánom súhlasiť, až na toto tvrdenie: "Únia sa nakoniec nerozpadla politickým rozhodnutím, ale nedôverou Slovákov v silu vlastnej meny. Bolo to podľa mňa to najlepšie politické rozhodnutie, ktoré Václav Klaus urobil"...
Nie, že Slováci neverili v silu vlastnej meny, ale Klaus zosmiešňoval Slovensko a tvrdil, že to dopadne tak, že česká koruna bude v pomere k slovenskej korune 1:3 ! Čo sa nikdy NESPLNILO ! A Slováci obstáli oveľa lepšie, ako "bratia" posmešne predpovedali !
Hm, multikultúrnu minulosť Bratislava má. Ale podotýkam, slovensko maďarsko rakúsku "multikultúru" ! Nie arabsko africkú, akú si "vypestovali" západné koloniálne mocnosti !
Odporúčame